Emniyet müdürü pişirdi personeli yedi

Bu haber 06 Nisan 2014 - 19:42 'de eklendi ve 1.124 kez görüntülendi.

emniyetmudurupisirdi6151615651Muğla’nın Bodrum ilçesinde polis haftası etkinliği kapsamında Bodrum ilçe Emniyet teşkilatı aileleri ile birlikte fidan dikti. Fidan dikimi öncesinde Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Ömer Akgün personline mangal ziyafeti çekti.
Haber Merkezi
Bodrum’a bağlı Kızılağaç mevkisinde düzenlenen etkinliğe Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Ömer Akgün başta olmak üzere Müdür yardımcıları, polis memurları ve aileleri katıldı. Fidan dikimi öncesi mangal yakan İlçe Emniyet Müdürü Ömer Akgün, personele sucuk ekmek dağıttı. Polis memurlarına teker teker ekmek arası sucuk veren Akgün, personelinin polis haftasını kutladı.
Ekmek arası sucuk yiyen Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli ve aileleri daha sonra fidan dikti. 150 adet fidan diken polisler geçen sene 750 adet fidan dikmişlerdi. Polis koruluğunda fidan dikimi etkinliği düzenleyen Akgün, “Bu gün personellerimizle birlikte, polis teşkilatımızın 169’uncu kuruluş yıl dönümü nedeniyle etkinlikler düzenlemeye başladık. Bugün polis hatıra ormanı tarzında orman müdürlüğü bir yer tahsis etti. Geçen sene başlattığımız bir etkinlikte 700’den fazla fidan diktik. Bu senede aynı alanda fidan dikimleri gerçekleştiriyoruz. Bizim bir sloganımız var “her polisin Bodrum’da dikili bir ağacı olsun” bu kapsamda Bodrum’da çalışan polis arkadaşlarımız fidan dikiyor” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.