Emlakçılardan anlamlı destek « Hamle Gazetesi

Emlakçılardan anlamlı destek

Bu haber 11 Kasım 2015 - 23:59 'de eklendi ve 646 kez görüntülendi.

Emlakçılardan anlamlı destek  (1)Muğla Emlak Müşavirleri Derneği ‘Kan Hayat Kurtarır’ sloganı ile kan bağışı kampanyası düzenledi. Dernek Başkanı Ziya Ercan ve üyeler Menteşe İlçesi’nde bulunan Kan Merkezi’ne gelerek kan verdiler.
Verda Kartal
Muğla Emlak Müşavirleri Derneği ‘Kan Hayat Kurtarır’ sloganı ile kan bağışı kampanyası düzenledi.
Kan bağışı kampanyasına Muğla Emlak Müşavirleri Derneği Başkanı Ziya Ercan, Bodrum Emlak Müşavirleri Derneği Başkanı Ömer Yetkin ve üyeler kan merkezinde kan verdiler.
Kan hayat kurtarır diyen Muğla Emlak Müşavirleri Derneği Başkanı Ziya Ercan, “Muğla Emlakçılar Odası olarak bir kan bağışı kampanyası başlatmış bulunmaktayız. Bununla ilgili bugün Muğla merkezdeyiz. Bundan sonrası artık biz listeleri veriyoruz ve daha sonrada Marmaris, Fethiye, Datça ve Milas’ta ki arkadaşlarımızla listeyi Kızılay Kan Merkezine teslim ediyoruz. Merkez ve Bodrumun listesini Ömer Bey teslim ediyor. Biz Merkezde 30 kişi, Bodrumda 50 kişi, Marmaris’te 40 kişi, Fethiye’de 80 kişi toplam 280 kişi, kan bağışında bulunmak için kendilerinden olur aldık. Ve bu kampanyayı başlattık. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.
Konuşmanın ardından Başta dernek başkanları olmak üzere dernek üyeleri sırayla kan verdiler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.