Emlak danışmanlığı kursu sertifika töreni « Hamle Gazetesi

Emlak danışmanlığı kursu sertifika töreni

Bu haber 21 Nisan 2015 - 0:30 'de eklendi ve 732 kez görüntülendi.

emlakdanisUla Kaymakamlığı himayesinde Ula Esnaf ve Sanatkârlar Odası ile Ula Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Emlak Danışmanlığı Kursu’nun Sertifika’ töreni Akyaka’da gerçekleşti.
Kadir Tamer
Ula Kaymakamlığı himayesinde Ula Esnaf ve Sanatkârlar Odası ile Ula Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Emlak Danışmanlığı Kursu’nun Sertifika’ töreni Akyaka’da gerçekleşti.
Akyaka’da Yağmur Park & Cafe’de gerçekleşen törene Ula Kaymakamı Ali Yılmaz, Ula İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet Göktaş, Ula İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Ali Kaan Kutlu ve Savaş Sinan Koça Müdürü, Ula Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Kemal Özçelik, Ula Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kadir Aydın ve kursiyerler katıldı.
Törende konuşan Ula Kaymakamı Ali Yılmaz kursun düzenlenmesinde emeği geçen Ula Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Kemal Özçelik ve Ula Halk Eğitim Merkezini Müdürü Kadir Bey’i tebrik ederek, “Siz değerli kursiyerlerimiz gerekli eğitimler tamamlayıp emlak danışmanlığı sertifikasını almaya hak kazandınız. Şimdiden belgelerinizin hayırlı olması dilerim” dedi.
Daha sonra söz alan Ula Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Kemal Özçelik ise, “Bu sertifika töreninde bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ediyorum. İlçemizde görev yapan bir o kadar değerli mülki amirlerimize ve daire amirlerimiz olduğu süre içerisinde bu tür kurs ve organizasyonlara hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.
Konuşmaların ardından protokol üyeleri kursiyerlere sertifikalarını dağıttı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.