EMI’S CLINIC açıldı

Bu haber 08 Ekim 2015 - 22:32 'de eklendi ve 1.299 kez görüntülendi.

EMİ (1)Muğla’nın Menteşe İlçesinde, yenilenmeyi, estetik, güzellik ve sağlıklı bir yaşamla birleştirerek “Değişimin Gücünü” hissetmek isteyenler için EMI’S CLINIC açıldı.

İlkay Yıldız

Muğla halkına hizmet vermek için Emi’s cilinic en son teknoloji cihazları, deneyimli kadrosu ile beklentileri karşılamak üzere şirket ortakları; Emine Korkmaz, Ertan Sarıbaş, Nadir İnan ve Muğla Yücelen Hastanesi Sahibi Hamdi Yücel Gürsoy’un katılımıyla açılış gerçekleşti. Güzellik estetik ve zayıflama konusunda ki teknolojide en son sistem cihazları takip ederek cihaz parkurunu çok geniş oluşturmuş öncü kuruluş olmayı hedefleyerek açılan Emi’s Clinic düzenlediği tanıtım kokteylinde cihazları konuklara tanıttı.

Emi’s Clinic ortaklarından olan Emine Korkmaz şunları söyledi;

“‘Değişimin Gücünü Yakala’ sologanıyla kişiye özel hizmet sunacak butik tarzda hazırlanım clinic, ferah bir ortamda hizmet vererek gençleşme-yenileme programları, cilt bakımı-leke giderici uygulamalar, epilasyon programları, vücut şekillendirme, selülit, cilt terapi programları ile beslenme ve diyet danışmanlığı konularında hizmet veriyor. Uzman kadromuzla Emi’s Clinic Pazar dahil her gün 09.00-20.00 saatleri arasında randevu sistemiyle hizmetinizde olacaktır. Emi’s Clinic hepimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Ardından konuşan şirketin ortaklarından olan Ertan Sarıbaş ise, “Emine hanımın 10 yıllık deneyimlerinden faydalanmak için açılan bir şubedir. Güzel sonular alacağımızı düşünüyoruz. Umarım hepimiz için hayırlı olur” dedi.

Konuşmaların ardından açılış kurdelesini kesen Muğla Yücelen Hastanesi Sahibi Hamdi Yücel Gürsoy, “ Evlatlar kırılmaz ben evladım için onu kırmadım bu açılışı gerçekleştirmek için geldim. Yoksa ben çok açılışlara giden birisi değilim. Emı’s Clinic tüm Muğla halkına hayırlı uğurlu olsun” diyerek kurdeleyi kesti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.