Emekli personellere yemekli veda

Bu haber 16 Mayıs 2014 - 0:31 'de eklendi ve 648 kez görüntülendi.

emeklipersonelvedaYatağan Orman İşletme Müdürlüğü’nde uzun yıllar çalıştıktan sonra emekli olan Mehmet Yılmaz, Mehmet Aldağ ve Selahattin Can için Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü tarafından veda yemeği düzenlendi.

Haber Merkezi

Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü tarafından emekli olan Mehmet Yılmaz, Mehmet Aldağ ve Selahattin Can için GELİ Sosyal Tesisleri’nde veda yemeği düzenlendi. Düzenlenen yemeğe Yatağan Orman İşletme Müdürü Bekir Doğan Demir, Orman İşletme Müdür Yardımcısı Birol Katı, bölge şefleri Ceyda Kılınç ve Fatih Özcan ile işçiler katıldılar. Emekli olan personele Yatağan Orman İşletme Müdürü Bekir Doğan Demir tarafından bugüne kadar orman teşkilatına yapmış oldukları hizmetlerden dolayı plaket verildi.

Orman teşkilatına uzun süre hizmet ettikleri için emekli olan işçilere teşekkür eden Orman İşletme Müdürü Bekir Doğan Demir; “Bugüne kadar görevin üstesinden gelen gece gündüz demeden çalışan mesai arkadaşlarıma gösterdikleri üstün performans için teşekkür ediyorum. Emekliye ayrılan arkadaşlarımıza bundan sonraki yaşamlarında başarılar diliyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.