Elvan Göçer’den Hamle’ye Ziyaret

Bu haber 22 Mayıs 2015 - 0:39 'de eklendi ve 719 kez görüntülendi.

elvannnAk Parti Muğla 3. Sıra milletvekili adayı Elvan Göçert Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’nu makamında ziyaret etti.

İlkay Yıldız

Ak Parti Muğla 3. Sıra Milletvekili Adayı Elvan Göçer Menteşe İlçe kadın Kolları Başkanı Ayşe Nur Özel ve ilçe Yönetim Kurulu Üyeleri Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’nu ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.

Ziyarette konuşan AK Parti Muğla 3. Sıra Milletvekili Adayı Elvan Göçer Muğla topraklarında doğduğunu ve derdinin Muğla olduğunu söyleyerek şöyle devam etti, “Partimin üçüncü sıra milletvekili adayıyım. İki kadın adaydan birisiyim. Arkadaşlar geçmiş dönemlerden bakıyoruz yine bir 20 yıldır ne yazık ki bunun ezikliğini ve utangaçlığını yaşıyorum. bir kadın vekilimiz yok 1995’te gönderdiğimiz Lale Aytaman Türkiye’nin ilk kadın valisiydi. Muğla’nın valisiydi ama Lale Hanım İstanbul’da değildi. Diyeceğim o ki Muğla’nın derdini bilen has Muğla topraklarında doğmuş bir kadın adaya ihtiyacımız var. Ben çok isterdim keşke diğer siyasi partilerde de listede kadın var diyebilmek için değil, kadınların gönlünü alabilmek için değil de seçilebilir listede en az bir kadın adayı olsa meclisin koridorlarında sizleri gururla karşılasak bizler sizlerin seçtiği Muğla’nın kadın vekilleriyiz diyebilseydim bu şans sizde ben kadına destek rica ediyorum. Kadına bir omuz rica ediyorum a” dedi.

Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu ise, “Nazik ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ediyorum. Gülen yüzünüzün sandıkta da etkisi olsun dilerim. Siyasette bazı kriterler var. Bütün partilerin aday adaylarını inceledim. Bana göre bir milletvekili siyaseti bıraktığı zaman seçildiği noktadaki yerine memleketine dönüp yaşamalı Ak Parti’nin altı adayıyla milletvekilliğinden sonra Muğla’ya dönecek isimler bu büyük bir artı. Seçimlere az bir zaman kaldı. Mutlaka halkımız hür iradesini kullanacak ve iyi bir netice verecektir diyorum başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.