Elvan Göçer Seydikemer’de

Bu haber 22 Ekim 2015 - 0:45 'de eklendi ve 627 kez görüntülendi.

Elvan Göçer Seydikemer’de (3)Ak Parti Muğla Milletvekili Adayı Elvan Göçer katıldığı bir televizyon kanalında ülke ve Muğla gündemini değerlendirdi. Milletvekili Adayı Göçer, oy kullanacak tüm vatandaşları sağduyuya davet ederek ; ” Türkiye ne zaman şahlansa, ne zaman ayağa kalksa dış mihrakların oyunlarıyla karşılaşıyor. Ülkemiz güçlü bir ülke. Başka Türkiye yok. Mesele, memleket meselesi. Sandıkta vicdanımıza kulak verelim.” dedi.
İlkay Yıldız
Ak Parti Muğla Milletvekili Adayı Elvan Göçer seçim çalışmalarına devam ediyor. Milletvekili Adayı Elvan Göçer, Muğla’nın ilçelerinde yaptığı ziyaret ve sohbetlerinde oy kullanacak vatandaşları sağduyuya davet ederek, Türkiye’nin içinde bulunduğu durumu ve bu durumun ehemmiyeti hakkında sağduyulu olunması gerektiğini belirtti. Ak Parti Muğla Milletvekili Adayı Elvan Göçer seçim çalışmaları kapsamında Muğla’nın Seydikemer İlçesi’nde evlere konuk olarak kadınlarla bir araya geldi. Kadınlar tarafından oldukça yoğun bir ilgiyle karşılanan Göçer, 1 Kasım seçimlerinde daha fazla destek isteyerek ” Kadının, annenin halinden en iyi yine bir kadın bir anne anlar. 7 Haziran seçimlerinde ve öncesinde bana verdiğiniz destekten dolayı çok teşekkür ediyorum. Bu dönem yine üçüncü sıradayım ve yine siz ablalarımın, bacılarımın desteğini istiyorum. Ülkemizin geleceği için fazlasıyla önem arz eden bir seçime sayılı günler kaldı. Şunu anladık ki bir partinin tek başına iktidar olması şart. Bu şartları en iyi yerine getiren ve ayrıca bu şartlara en yakın kriterlere sahip olan parti de yine bizim partimiz, Ak Parti. Artık hepimiz taşın altına elimizi koymalıyız. Sen, ben, o demeyip bir olup, diri olup, iri olup memleketimize, ülkemize sahip çıkmalıyız.” dedi. Muğla’da kadın seçmen oranının yüzde 51 olduğunu belirten Milletvekili Adayı Elvan Göçer ” Artık Muğla siyasetine kadın eli değsin. Biz kadınlar derleyici toparlayıcılarız. Siyasette de kimseyi ötekileştirmeden ayrıştırmadan en iyi şekilde birleştiririz. Yeter ki bize destek olunsun, bir omuz verilsin”dedi.
Öte yandan Ak Parti Muğla Milletvekili Adayı Elvan Göçer Seydikemer seçim çalışmaları kapsamında, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ile beraber muhtarlarla bir araya geldi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.