Elvan Göçer rüzgârı fırtınaya dönüştü

Bu haber 02 Mayıs 2015 - 1:04 'de eklendi ve 764 kez görüntülendi.

elvannnnnAK Parti Muğla Milletvekili Adayı Elvan Göçer rüzgârı, fırtınaya dönüştü. Muğla’nın ‘bizim gızı’ Elvan Göçer, Köyceğiz İlçesi’nde yaptığı konuşmada hem kendi ağladı hem de vatandaşları ağlattı. Kadınlar; “Artık bizimde bir vekilimiz olacak, bizimde mecliste bir bacımız olacak” diye Göçer’e sarılarak ağladılar.

Haber Merkezi

7 Haziran Genel Seçimlerine sayılı günler kala AK Parti Muğla İl Teşkilatı seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Elvan Göçer, seçim çalışmaları kapsamında Köyceğizlilerle bir araya geldi. AK Parti Köyceğiz İlçe Başkanlığı binasında partililerle buluşan Göçer, daha sonra Köyceğiz Merkez başta olmak üzere, Zeytinalanı, Yangı, Yenimahalle, Toparlar ve Gelişim mahallelerinde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek kadınlar için destek istedi. Muğla’nın son 20 yıllık makus talihini yıkarak mecliste bu dönem Muğla’nın bir kadın vekili olmasını için elinden gelen çabayı sarf edeceğini söyleyen Elvan Göçer; “Muğla’mızda kadın adaylara yer veren tek parti AK Parti oldu. Keşke diğer partililerimizde en az bir kadını vekil adayı olarak listelerine alsalardı. Bu ilk olarak benim için büyük bir onur ve gurur olurdu. Fakat söze gelindiğinde kadını baş üstünde tutan partiler iş siyasete gelince kadını unuttular. Bu bacınız hayırlısıyla Meclis’e giderse, parti rozetini çıkarıp, milletvekili rozetini takacak ve Muğla’mızın hizmetkârı olacak. Siz bana bir adım gelin, ben size bin adım gelirim. Desturumuz halka hizmet Hakk’a hizmettir diyoruz. Sizlerinde desteği ile inşallah Muğla’da birinci parti olacağız. Çıkmış olduğumuz bu kutlu dava yolunda Allah yar ve yardımcımız olsun.” dedi.

Öte yandan AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Elvan Göçer, Köyceğiz İlçesi Toparlar Mahallesi’nde davul zurnalarla karşılandı. Genç yaşlı kadın erkek herkesin beğenisini toplayan ve yüreklerde yer eden Göçer’e oldukça yoğun bir ilgi olduğu gözlendi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.