Elvan Göçer Muhtarlar Derneğini ziyaret etti

Bu haber 02 Ekim 2015 - 1:00 'de eklendi ve 698 kez görüntülendi.

levannnAk Parti 3. Sıra Milletvekili Adayı Elvan Göçer, Muhtarlar Derneği Başkanı Kadir Gümüş’ ü makamında ziyaret etti.
İlkay Yıldız
Muğla Ak Parti 3. Sıra Tek kadın Milletvekili adayı olan Elvan Göçer ve il-ilçe yönetimi ile birlikte, Muhtarlar Derneği Başkanı Kadir Gümüş’ ü ziyaret etti.
Elvan Göçer yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Demokrasimizin mihenk taşı muhtarlarımızı ziyaretle başladık çalışmalarımıza. 7 Haziran seçimlerinde de Milletvekili adayıydım. Partimin kadın adayıyım. Şimdide partimin tek kadın adayı olarak seçim çalışmalarına başladık. 1 Kasıma kadar ulaşabildiğimiz kör noktada ki bütün seçmenlerimize, elimizin erdiği, gücümüzün yettiği her yere ulaşmaya çalışacağız. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız çalışmalarımız aktif şekilde devam ediyor. Özellikle belirtmek istiyorum, seçilebilir olmam kadın adayı olmam partinin buraya noktayla değiniyorum. Kadın seçmenlerimizin bu dönem biraz daha birlik beraberlik sergileyeceğine inanıyorum. Çünkü Muğla bölgesinde %51 ni kadın seçmenin oluşturduğu bölgedeyiz. Bir de Muğla da şu var kadının dominantını yüksek olduğu bir bölge. İlla ki 20 yıldır gönderemediğimiz bir kadın vekile ihtiyacımız var. Muğla siyasetinde de kadın eli değeceğine inanıyorum böyle olması gerektiğini düşünüyorum. Partimizde layık gördü inşallah alnımızın akıyla bir süreçten geçeceğiz inşallah hakkını vereceğiz bu çalışmaların.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.