El işi göz nuru eserler kapışıldı

Bu haber 06 Haziran 2013 - 0:11 'de eklendi ve 766 kez görüntülendi.

elisigoznuru1232416541321Fethiye Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü yılsonu kermesine büyük ilgi oldu. Açılışa katılan bayanlar, kermesten kapabildiklerini satın aldı.
Haber Merkezi
Fethiye Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü yılsonu kermesine büyük ilgi oldu. Açılışa katılan bayanlar, kermesten kapabildiklerini satın aldı. Geçen hafta yılsonu sergisi düzenleyen Fethiye Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü’nde bu kez el işi kermesi düzenlendi. El işi göz nuru yaptıkları eserleri satışa sunan kursiyerlerin bu eserleri hemen kapışıldı.
Açılışı yapılan kermese ilişkin Müdür Osman Koftu, “Bu kermes el emeği göz nurudur. Geliri kurumumuzun eksikliklerinin giderilmesi için kullanılacaktır. Kursiyerler ve etkinliklere desteğini esirgemeyen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.
Açılışa kalabalık bir kadın topluluğu katılırken, kapının açılmasıyla birlikte stantlara akın başladı. Kısa süreli izdihamda kadınlar kapabildiklerini satın aldı. Ürünler kısa sürede alıcı bulurken, katılımcılar yiyecek standından da faydalandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.