EKİP itfaiye malzemelerini teslim etti « Hamle Gazetesi

EKİP itfaiye malzemelerini teslim etti

Bu haber 27 Kasım 2015 - 23:18 'de eklendi ve 1.249 kez görüntülendi.

EKİP itfaiye malzemelerini teslim etti (2)Muğla’da bulunan EKİP Araç Üstü Ekipmanları Fabrikası, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi için yaptığı 5 arazöz, 1 adet 30 metre CAF sistemli Hidrolik merdivenli itfaiye aracını tamlayarak teslim etti.
Verda Kartal
Muğla’da 1990 yılından bu yana ağır sanayi metal sektöründe hizmet veren Ekip Limited çalışmalarına il dışında da devam ediyor. Firma tarafından Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi için yapımına başlanılan 5 arazöz, 1 Adet 30 metre CAF sistemli Hidrolik merdivenli itfaiye aracını tamamlayarak teslim etti.
Çalışmalar hakkında bilgi veren firma sahiplerinden Mehmet Altaş, “5 arazöz, 1 adet 30 metre CAF sistemli Hidrolik merdivenli itfaiye araçlarının imalatını tamamladık ve teslim ettik. 30 metre merdivenli itfaiye aracını Türkiye’de üreten 3 firmadan birisiyiz. İtfaiyeler 5 adet arazöz arama kurtarma amaçlı tam donanımlı hidrolik, makas ve kurtarma setleri bulunan araçlar. Bu araçlar aynı zamanda 10 ülkeye gitti. Fabrikamızda yapılan 10 ülkenin itfaiye araçları bulunmaktadır. Ekip Limited Şirketi olarak bu araçları, üreterek Muğla’nın ve Türkiye ekonomisine, çok büyük girdi sağlamaktayız” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.