EKİP hız kesmeden devam ediyor

Bu haber 17 Ekim 2015 - 0:03 'de eklendi ve 740 kez görüntülendi.

EKİP (2)Muğla’nın önde gelen tesislerinden EKİP Araç Üstü Ekipmanları Fabrikası yaptığı işlerde hız kesmeden devam ediyor.

 

EKİP Araç Üstü Ekipmanları Fabrikası 1990 yılından beri kurulmuş temek amacı en iyi hizmeti vermek ve en iyi müşteri memnuniyetini sağlıyor. 26 yıldan beri giderek ivme kazanan EKİP, 22 ülkeye mal gönderiyor. EKİP Araç Üstü Ekipmanları Fabrikası giderek yurt içi ve yurt dışında birçok işe imza atıyor.

EKİP Araç Üstü Ekipmanları Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Safa Altaş şunları söyledi:

“1990 yılından beri kurulmuş olan firmamızın temek amacı en iyi hizmeti vermek ve en iyi müşteri memnuniyetini sağlamak için yola çıktık. Burada ki işteki başarılarımız 26 yıldan beri giderek ivme kazanmaya başladı. 22 ülkeye mal gönderiyoruz. Şuanda ki görmüş olduğunuz bu kamyonlar 17 Damper Kazakistan’a gidiyor. Daha öncede Kazakistan’a gönderdik. Toplamda 50 tane damper gitti. Sokak aydınlatma direkleri gitti. Şuanda Rusya’ya da yeni bir sözleşme imzaladık, 50 tane çöp arabası, numunesini gönderdik sözleşme yaptık. 50 tane çöp arabası gönderiyoruz. Muğla da çelik üzerine imalat yapan damper, itfaiye aracı, çöp aracı olarak ihracat yapan tek firmayız.”

Muğlalıların sahip çıkması lazım

Altaş konuşmasına şöyle devam etti:

“Dolayısıyla Muğla’ya ve Muğlalıların sahip çıkması lazım. Sahip çıksınlar derken de İtfaiye yaptıracak belediyemiz yok, damper yaptıracak belediyemiz yok. Buradan İzmir Belediyesine, Bolu Belediyesine, Maraş Belediyesinin itfaiyelerine yapılıyor şimdi. Türkiye’nin her bir noktasında tüm belediyelere hizmet aracı üretiyoruz. Dolayısıyla yurt dışında ki pazarlamada gerçekleştiriyoruz. Kosova’ya şuanda 2 itfaiye 2 çöp arabası gönderiyoruz. Bangladeş kurtarma araçlarını, polis departmanını yapıyoruz. Bangladeş polis departmanına 6 araç gönderiyoruz. Araçları yurt dışından aldık nasip olursa aralığın başında Bangladeş de 24. ülke olarak girmiş olacağız Allah nasip ederse. Şuanda giderek işlerimizi genişletiyoruz. Tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.