Eğitime Kahkahalar Eşlik Etti

Bu haber 14 Mart 2015 - 0:17 'de eklendi ve 600 kez görüntülendi.

egitimeeeStand-Up tadında gerçekleştirilen ‘Etkili Hitabet ve Topluluk Önünde Etkili Konuşabilme Teknikleri Eğitimi’ büyük beğeni topladı.

Haber Merkezi

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) üye eğitimleri kapsamında ‘Etkili Hitabet ve Topluluk Önünde Etkili Konuşabilme Teknikleri Eğitimi’ gerçekleştirdi. MUTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Ercan’ın kürsüye gelerek bir açılış konuşması gerçekleştirdiği eğitime MUTSO Meclis Başkan Yardımcıları Ahmet Zeybek ve Mustafa Kale, Başkan Yardımcısı Mehmet Dişcigil, MUTSO Akademik Danışmanı Prof. Dr. Mehmet Marangoz, Muğla Veteriner Hekimler Odası Başkanı Serkan Alpözen’in yanı sıra yaklaşık 150 kişi katıldı. Eğitimci-Yazar Onur Yeşilçavdar tarafından verilen eğitim saat 19:00’da başladı. Onur Yeşilçavdar’ın stand-up tadında hareketli ve enerji dolu geçen eğitimi katılımcılar tarafından oldukça beğeni topladı.

MUTSO Konferans Salonunda yoğun katılım ile gerçekleştirilen eğitimin ardından katılımcılara eğitim anketi düzenlendi ve bu anket uygulaması sayesinde verilen eğitimden memnuniyet oranı yüzde 74 olarak tespit edildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.