Eğitim-Sen’den Hamle’ye ziyaret

Bu haber 07 Nisan 2014 - 20:23 'de eklendi ve 765 kez görüntülendi.

egitimsenziyaret6516115Eğitim-Sen Muğla Şube Başkanı Bilgi Taşkıran ve yönetim kurulu üyeleri Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

İlkay Yıldız

Eğitim- Sen Muğla Şubesi şubat ayında yenilen yönetim kurulu ve yeni şube Başkanı Bilgi Taşkıran Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan Eğitim-Sen Muğla Şube Başkanı Bilgi Taşkıran 24 Şubat’ta göreve geldiklerini belirterek, “Hamle Gazetesi ve televizyonu ile doğru ilişkiler kurup, yaptıklarımız ve yapmayı düşündüklerimizi paylaşmak istiyoruz. Bu nezaket ziyaretini daha önce yapmak istedik ancak gerek seçimler gerekse karmaşık siyasal atmosfer ziyaretimizi geciktirdi ancak ziyaretlerimiz önümüzdeki sürelerde devam edecek” dedi.

Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu ise şunları söyledi:

“Öncelik ile görevinizde başarılar diliyorum, yine yönetiminizde sevdiğimiz, değer verdiğiniz arkadaşlar var. Tabi her meslek örgütü mesleğinin sorunlarını tespit edip çözüm yollarını aramakla görevlidir. Dilerim bizim çocuklarımızı, geleceğimizi emanet ettiğimiz eğitim camiasına da büyük hizmetler verirsiniz. Zaten bina itibarı ile de bize komşusunuz komşu komşunun külüne muhtaçtır. Sizlere her zaman kapımız açıktır.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.