Eğitim Camiasından Sayın Zeybekoğlu’na Tam Destek

Bu haber 11 Mart 2015 - 1:44 'de eklendi ve 886 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım, bilindiği üzere her partide olduğu gibi CHP’de de milletvekili aday adaylarının bir hayli fazla olduğu görülmekte. Bu isimlerden biri de uzun yıllar öğretmenlik yapmış, bugün de Milas’ta dershanesi olan saygın bir simadan bahsedeceğim Mustafa Zeybekoğlu. Evet, bu değerli kardeşimiz de son günlerde kendisine CHP delegeleri tarafından büyük ilgi gösterilmesi üzerine heyecan ve zevkli bir çalışma içine girmiş Sayın Zeybekoğlu.

Kendi memleketi olan Milas’ta görmüş olduğu ilgiden sonra birçok ilçede de yapmış olduğu konuşmalar sonrası bir hayli puan toplayan CHP Milletvekili Aday Adayı Mustafa Zeybekoğlu önceki günler içinde Fethiye ve Seydikemer ilçelerinde de parti binalarında yapmış olduğu konuşmalarla da beğeni topladığı da dile getiriliyor.

Sevgili okurlarım, Sayın Zeybekoğlu’nun Fethiye ilçesindeki konuşmasında çok sayıdaki CHP delegesi yapılan konuşmalardan memnun kalmış olacak ki uzun yıllar kendisi ile öğretmenlik yapmış olan bazı meslektaşları yapmış oldukları konuşmalarında, “Mustafa Zeybekoğlu, bizim eğitim camiasının müstesna olan isimlerinden biri olarak bilinir ve tanınır. Öyle de olduğu için il genelinde öğretmen camiası olarak Sayın Mustafa Zeybekoğlu arkadaşımızı TBMM’de görmek isteriz ve böylelikle de son derece mutlu oluruz” dediler.

Sevgili okurlarım, uzun yıllar eğitim camiasında çalıştıktan sonra Milas’ta bir dershanenin sahibi olan Mustafa Zeybekoğlu hakikaten il genelinde saygın bir isim olarak bilinmekte. Öylede olduğu için her girmiş olduğu ilçede de sevgi ile karşılanmakta. Bunlardan birini de Yatağan’ın mahallelerinde gerçekleştiren Mustafa Zeybekoğlu Eskihisar, Bencik Bozüyük mahallelerinde yapmış olduğu konuşmalarında da etkileyici bir konuşma yaptığı için partililer tarafından olumlu not aldığını söyleyebilirim. İşte öyleyse renkli bir simadır diyorum Sayın Mustafa Zeybekoğlu’na.

Sevgili okurlarım, diğer CHP milletvekili aday adayları gibi Mustafa Zeybekoğlu da yoğun bir çalışma içinde olduğunu görüyoruz. Hele hele birçok ilçede partililerin haricinde meslektaşları olan eğitim camiası tarafından da destek aldığını da görebiliyoruz. İnşallah hayırlısı olur diyorum sevgili okurlarım.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.