Eğitim Bir-SEN’de Önder Uçak adaylığını açıkladı « Hamle Gazetesi

Eğitim Bir-SEN’de Önder Uçak adaylığını açıkladı

Bu haber 16 Ekim 2014 - 4:05 'de eklendi ve 518 kez görüntülendi.

egitimsennnEğitim Bir-Sen Muğla Şubesi’nde 09 Kasım’da yapılacak seçimlerde daha önce Muğla İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı görevinde bulunan Önder Uçak, adaylığını açıkladı.

Haber Merkezi
Eğitim Bir-Sen Muğla Şubesi’nde 09 Kasım’da yapılacak seçimlerde daha önce Muğla İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı görevinde bulunan Önder Uçak, adaylığını açıkladı.
Adaylığını açıklayan Önder Uçak, tüm üyelerin katkısı ve istişare odaklı yapılacak çalışmalar ile sendikalarının sesini Muğla’da daha gür duyuracaklarını belirtti. Yıllarca Milli Eğitim camiasında öğretmen, okul idareciliği, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı, Eğitim Bir-Sen yönetim kurulu üyeliği yaptığını, bu bilgi ve tecrübeleriyle Muğla’da ekip çalışmaları yaparak sendikaya güç katacağını vurguladı. Tüm sendika yönetimleri, üyeleri ve bütün paydaşlar ile inovasyona dayalı, senkronize yönetim anlayışının Muğla Eğitim Bir-Sen’e kazandırılması için çalışacaklarını söyleyen Uçak, Eğitim Bir-Sen kurumsal kimliğinin ilimizde daha da belirgin hale getirilerek, Muğla eğitim çalışanlarına ve eğitimine katkıda bulunmak için yola çıktıklarını belirtti.
Yapılacak olan seçimlerin demokratik ortamda, kardeşlik duygu ve düşünceleri içinde olması gerektiğini savunan Uçak, seçim sonuçlarının sendikalarını daha da güçlendirmesi temennisinde olduklarını vurguladı.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.