Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir

Bu haber 25 Temmuz 2016 - 23:38 'de eklendi ve 475 kez görüntülendi.

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindirGüney Ege Otelciler Birliği (GETOB) Başkanı Bülent Bülbüloğlu, 15 Temmuz gecesi gerçekleşen başarısız darbe girişimi ile ilgili olarak bir basın açıklaması yayınladı.

Haber Merkezi

Güney Ege Otelciler Birliği (GETOB) Başkanı Bülent Bülbüloğlu, 15 Temmuz gecesi gerçekleşen başarısız darbe girişimi ile ilgili olarak bir basın açıklaması yayınladı.

Bülent Bülbüloğlu açıklamasında, “15 Temmuz gecesi anayasal düzenimize, egemenliğimize, milli birlik ve beraberliğimize, demokratik kazanımlarımıza ve halkımıza karşı kendini bilmez vatan hainleri tarafından düzenlenen alçakça saldırıyı ve darbe girişimini şiddetle ve nefretle kınıyor ve lanetliyoruz. GETOB olarak, Demokrasiden başka hiçbir yönetim biçimi tanımıyoruz ve tanımayacağız” ifadelerini kullandı.

Bülbüloğlu açıklamasına şöyle devam etti:

“Bizler milli iradenin, demokrasinin, devletimizin ve milletimizin yanındayız. Cumhuriyetimizi, demokrasimizi ve hukukun üstünlüğünü her koşulda savunmaya devam edeceğiz. Haince darbe girişimi nedeniyle tatillerini bölgemizde geçiren binlerce turistin yaşadığı travmanın telafisinin hiç de kolay olmayacağının da farkındayız. Bu alçakça darbe girişimine göğsünü siper ederek, demokrasiyi ve milli İradeyi savunmak için Marmaris’te şehitlik mertebesine erişen iki kahraman polisimiz başta olmak üzere tüm polislerimize, askerlerimize, kamu görevlilerimize ve vatandaşlarımıza Cenab-ı Allah’dan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar, yaralananlara şifalar diliyoruz. Demokrasiye sahip çıkan tüm vatandaşlarımıza gönülden teşekkürlerimizi sunuyoruz.”

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.