Ege Bölgesinin En Büyük Minibüs Birliği Yatağan’da

Bu haber 12 Temmuz 2018 - 2:43 'de eklendi ve 840 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

 Sevgili okurlarım, bugünkü köşe yazım Ege Bölgesi’nin en büyük SS 20 Nolu Minibüsçüler Kooperatifi. Evet, bu dev kooperatifte 125 üyeli bir kooperatif olduğunu söylemek istiyorum. Geçtiğimiz ay içinde gerçekleşen SS 20 Nolu Minibüsçüler Kooperatifinin yeni yönetimi hızlı bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye başladı. Başkanlığını Ender Çelik, Başkan Yardımcılığını Soner Öznur, muhasip üyeliğini de Ümit Bostan yürütmekte.

Sevgili okurlarım, Yatağan SS 20 Nolu Minibüsçüler Kooperatifi önceki yönetim Belediye Başkanı H. Haşmet Işık ile bazı sürtüşmelere girmiş, kooperatif bazı konularda zarar görmüştü. 125 üyeli SS 20 Nolu Minibüsçüler Kooperatifi yapmış oldukları seçimle eski başkanı diskalifiye etmişler. Hal böyle olunca yeni yönetim kurulu üyeleri bundan sonra önceden de olduğu gibi birlik ve beraberlik içinde çalışacaklarını dile getirdiler.

Sevgili okurlarım, Başkan Ender Çelik sıkça toplantılar yapıp ortaklarının samimi bir hava içinde çalışmalarını isterken en önemlisi müşterilerini memnun etmek olduğunu belirtirken başta Kaymakam, Belediye Başkanı ve bürokratlarla iyi geçinip kendilerini ispatlamak olduğunu söyledi. Geçtiğimiz ay içinde gerçekleşen seçimde yeni seçilen Başkan Ender Çelik, Başkan Yardımcısı Şener Öznur, muhasip üye Ümit Destan yapmış oldukları son toplantılarında kooperatifin daha büyümesi için ellerinden gelen tüm imkânları kullanmalarını dile getirirlerken hata yapan minibüs şoförlerinin de cezanın en büyüğünü alacaktır diye konuştular. En önemli konu ise Yatağan protokolünün ve vatandaşların beğenisini kazanmaktır dediler.

Sevgili okurlarım, lafın sonuna gelmek istersek SS 20 Nolu Minibüsçüler Kooperatifi büyük bir atak yapıp yıllardır Ege Bölgesi’nin bir numaralı olan kooperatiflerinin daha büyümesini sağlamak olduğu söylediler. Çok sayıda kooperatif ortaklarının böyle bir yönetime oy vermelerinin altında yeni yönetim kurulu başkanı Ender Çelik, Başkan Yardımcısı Şener Öznur ve muhasip üye Ümit Bostan’la gurur duyduklarını o nedenle yeni yönetime oy verdiklerini dile getirdiler. Yeni yönetim kurulu Ender Çelik Başkanlığı’nda Yatağan’ın yan yollarındaki bozuk yolları yaptırtıp SS 20 Nolu Minibüsçüler Kooperatifi ortaklarının beğenisini de almış durumda. Bizden söylemesi, biz yine de yeni yönetimin özverili çalışmalarından dolayı kendilerini kutladığımızı belirtmek istiyorum sevgili okurlarım.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.