E-konferansla yönetici eğitimi « Hamle Gazetesi

E-konferansla yönetici eğitimi

Bu haber 22 Mayıs 2013 - 18:13 'de eklendi ve 830 kez görüntülendi.

ekonferanslayonetici3213216546Muğla Milli eğitim Müdürlüğü bünyesinde Muğla il genelinde görev yapan okul yöneticilerine yönelik e-konferans sistemi ile verilen “Yönetici Eğitimleri” seminerleri tamamlandı.
Haber Merkezi
Muğla Milli eğitim Müdürlüğü bünyesinde Muğla il genelinde görev yapan okul yöneticilerine yönelik e-konferans sistemi ile verilen “Yönetici Eğitimleri” seminerleri tamamlandı. Muğla Üniversitesi Toplantı Salonu’nda seminerlerde görev alan eğitim görevlilerine plâket ve sertifikaları verildi.
Sertifika töreninde konuşan Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Volkan Coşkun, “Milli Eğitim Müdürlüğü ile birçok projeyi birlikte yürütüyoruz. Bu ilişkilerin Fakültemizle Milli Eğitim Müdürlüğü arasında devamlı olmasını diliyor ve projede yer alan tüm hocalarımızı kutluyorum” dedi.
Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Zekeriya Çınar ise, “Hocalarımız dünyadaki eğitim ve yönetim alanındaki gelişmeleri teorik olarak yöneticilerimize aktardılar. Hocalarımızın, yönetici arkadaşlarımı olumlu yönde yönlendirdiklerini gördüm. Üniversite ile yaptığımız projeden oldukça keyif aldık. Bu çalışmaların Muğla eğitimini daha ileri götüreceğini düşünüyorum” dedi.
Törende, Milli Eğitim Müdürü Zekeriya Çınar, seminerlerde görev alan eğitim görevlilerine plâket ve sertifikalarını verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.