DYP’de adaylık açıklamaları devam ediyor

Bu haber 20 Mart 2015 - 1:57 'de eklendi ve 933 kez görüntülendi.

IMG_9084DYP, 7 Haziran seçimleri öncesinde il binasında düzenlediği basın açıklamasında 12 Muğla Milletvekili aday adayını kamuoyuna tanıtmasının ardından listeye 2 isim daha eklendi. Eski Bodrum İlçe Başkanı Erkan Deniz ve Bodrum Eski Belediye Başkan Adayı olan Mehmet Galip Keleş de parti il binasındaki açıklamayla milletvekili aday adaylıklarını açıkladılar.

Hafize Ataseven

DYP, 7 Haziran seçimleri öncesinde il binasında düzenlediği basın açıklamasında 12 Muğla Milletvekili aday adayını kamuoyuna tanıtmasının ardından listeye 2 isim daha eklendi. Eski Bodrum İlçe Başkanı Erkan Deniz ve Bodrum Eski Belediye Başkan Adayı olan Mehmet Galip Keleş de parti il binasındaki açıklamayla milletvekili aday adaylıklarını açıkladılar.

Partisinin iki yeni milletvekili aday adayını tanıtan İl Başkanı Cahit Karaöz, “Memleketimiz için aynı yönde çalışan, aynı ideali paylaşan ve insanlara hizmet etmek arzusuyla yaşayan insanların mücadele ettiği bir alandır siyaset. Bu anlayış doğrultusunda 1946 şafağında yola çıkan son 13 yıl hariç Türk Siyasi tarihine damga vuran, memleketimize büyük hizmetler veren ve gücünü Türk Milletinin iradesinden alan DYP’miz bugün hala dimdik ayakta. Milletimiz ve Muğla’nın hizmetindedir” dedi.

  1. Cumhurbaşkanlarından Süleyman Demirel’in ‘Yollar yürümekle aşınmaz’ sözünü anımsatan Karaöz, ”Günümüz siyasetinde aşama kaydetmek, bayrağı değerli büyüklerimizden devir aldığımız andan itibaren bu ülkeye layıkıyla hizmet etmek için bizde diyoruz ki Yollar insana ulaşıyorsa anlam ifade eder. Halka hizmet Hakk’a hizmettir felsefesini benimseyerek, insanımız, milletimiz ve vatan için çalışıp, partimizi ayakta tutabiliriz” dedi.

Milletvekili aday adaylıkları açıklamaları için Muğla’da bulunan DYP Genel Başkan Yardımcısı Salih Önel, “Adım adım seçime doğru gidiyoruz. Yaklaşan bu seçimlerde, halkımızı sağduyuya davet ediyorum. Umarım halkımız aklına başına toplar ve yaptığı hatayı fark eder. Ülkemizde giderek Vatikan usulü bir devlet kurulmaktadır. İmralı’da Kürdistan hayalleriyle yaşayan ve ülkemizi bölerek Kürt yönetimi kurmaya çalışan kişiler bugün ülkede söz sahibi olma noktasına gelmişlerdir. Tek vatan, tek, tek dil olduğumuzu unutmamalıyız. Bu coğrafyada yaşayan herkesin Türk olduğunun bilinmesini ve halkımızın emaneti olan oylarını partimize geri vermesini istiyoruz” dedi.

Eski Bodrum İlçe Başkanı ve milletvekili aday adayı Erkan Deniz, “Çanakkale Zaferi’nin ve Şehitleri’mizin 100. anma yıl dönümünü kutlarım. Bir yola çıktık ve yolumuz uzun. Muğla için, partimiz için çok çalışacağız. Yapmamız gerekenlerin farkındayız” dedi.

Mehmet Galip Keleş ise, “Geçtiğimiz dönemde Bodrum’da belediye başkanlığı için çalışma yaptım. Ve şimdi de DYP Muğla milletvekilliği için çalışıyorum. Milletvekili olarak Muğla’mıza güzel hizmetler getirmek için adayım. Siyasette genç ve dinamik bir kan olmak için adayım, memleketimize hayırlı olsun” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.