DYP Milletvekili Adayı Erkan Deniz: “Partimize ilgi yoğun”

Bu haber 28 Mayıs 2015 - 0:33 'de eklendi ve 848 kez görüntülendi.

dypppDYP Muğla 1. Sıra Milletvekili Adayı Erkan Deniz, seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Hüseyin Kocabıyık

DYP Muğla 1. Sıra Milletvekili Adayı Erkan Deniz, seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Deniz, bu hafta içinde Fethiye ve Seydikemer’de seçmenlerle bir araya gelip eski partilileri tarafından ilgi odağı oldu. Beraberinde Doğruyol Partisi İl Yöneticileri ve İlçe Yöneticileri ile birlikte her iki ilçede esnafları ziyaret ettiler.

Doğruyol Partisi Genel Başkan Yardımcısı Salih Önel’in seçmenlerle diyalog içine girip samimi bir hava yaratması Fethiye ve Seydikemer seçmenini memnun ettiği kadar Doğruyol Heyeti de her iki ilçeden de memnun ayrıldılar.

Doğruyol Partisi Muğla 1. sıra Milletvekili Adayı Erkan Deniz, Fethiye caddelerinde kalabalık bir araç konvoyu ile karşılanıp gövde gösterisi yaptı. Fethiye ve Seydikemer esnafı ve halkının göstermiş olduğu ilgiden son derece memnun olan Doğruyol Partisi 1. Sıra Milletvekili Adayı Erkan Deniz, “Muğla’nın tüm ilçelerini tek tek dolaşıyoruz. Son olarak Fethiye ve Seydikemer ilçelerinde bulunduk ve bu arada Doğruyol Partisi’nin eski şahlanışını gördük. Seçmenlerden görmüş olduğumuz ilgi beni son derece duygulandırdı. Hele Genel Başkan yardımcısı Salih Önel Bey’in katkılarını hiçbir zaman unutamam” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.