DYP ‘den Hamle ’ye Ziyaret

Bu haber 11 Mayıs 2015 - 22:01 'de eklendi ve 861 kez görüntülendi.

dyphamleziyaretDoğru Yol Partisi, İl teşkilatı ve milletvekili adayları Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’nu ziyaret etti. Ziyarette konuşan DYP İl Başkanı Cahit Karaöz, “7 Haziran seçimlerine, vatanımızda ki kabul edilemez gidişata dur demek, milletçe duyduğumuz derin acı ve ıstırabımıza biran önce son vermek için giriyoruz” dedi.

Hafize Ataseven

Doğru Yol Partisi, İl teşkilatı ve milletvekili adayları Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’nu ziyaret etti. DYP İl Başkanı Cahit Karaöz, DYP Muğla milletvekili Adayı Erkan Deniz ve Selim Yıldız ile parti yönetim kurulu üyelerinin bulunduğu ziyarette konuşan il başkanı Karaöz; “7 Haziran seçimlerine, vatanımızda ki kabul edilemez gidişata dur demek, milletçe duyduğumuz derin acı ve ıstırabımıza biran önce son vermek için giriyoruz. Sanayicisinden iş adamına, tüccarından, çiftçisine, esnafından işçisine ve hatta tüm işsiz olan vatandaşlarımızın derdine derman olmak için yola çıktık” dedi.

DYP1. Sıra Milletvekili Adayı Erkan Deniz ise konuşmasında şunları söyledi:

“Türkiye’nin içinde bulunduğu konjektör ileri değil geri gidiyor. Ülkeyi yönetenler İran, Suudi Arabistan tarzında bir din ülkesi yaratmaya çalışıyor. Seçim çalışmalarımız sırasında şu gördüm. Halkımız hükümetten, baskılarından ve çektirdiği çilelerden bıkmış vaziyette. Gittiğimiz her yerde ilgi ve alaka görüyoruz bu bizi çok mutlu ediyor. Demek ki Doğru Yol Parti’sini unutturmak isteyenler başarılı olamamış. Partimizin kıvılcımını Hamle Gazetesi’nde verdiğiniz destekle yakmaya devem ediyoruz. Desteğiniz için teşekkür ederim” dedi.

DYP Milletvekili Adayı Selim Yıldız ise, “26 yıl boyunca Diyanet İşleri Başkanlığı’nda görevli olarak sizlere hizmet ettim. Ben hiçbir zaman dini ve ulusal değerlerimiz siyasete alet etmedim. Bu gün dini değerleri kullananları ise üzüntüyle ve kahrolarak izliyorum. 7 Haziran da bunu kullananlara milletin çok büyük ders vereceğine inanıyorum. Hükümet bizden korkmalı. Çünkü bu defa kararlıyız” şeklinde konuştu.

Son olarak konuşan Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu ise şu ifadelerde bulundu:

“Nazik ziyaretinizden dolayı hem şahsı hem de kurum adına teşekkür ediyorum. İl bakanımınız babası Cavit Karaöz babamla, Adalet Partisi döneminden arkadaş. Kendisi de benim lise yıllarımdan arkadaşım.12 Eylül öncesini ve sonrasını beraber yaşadık. Bu seçimin sizlere hayırlar ve başarılar getirmesini yürekten istiyorum. İkbal ve istikbal düşünmeden siyaset yapmanızı çok takdir ediyorum. Siyasetten maddi bir beklentiniz olsaydı bu partiden hareket etmezdiniz. Çizginizi korudunuz. Bu açıdan da kutluyor ve başarılar diliyorum.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.