DYP aday adaylarını tanıttı

Bu haber 13 Mart 2015 - 9:43 'de eklendi ve 1.000 kez görüntülendi.

dyp (1)

DYP aday adaylarını tanıttı

DYP, 7 Haziran seçimleri öncesinde İl binasında düzenlediği basın açıklamasında 12 Muğla Milletvekili aday adaylarını kamuoyuna tanıttı.

Haber Merkezi

DYP, 7 Haziran seçimleri öncesinde İl binasında düzenlediği basın açıklamasında 12 Muğla Milletvekili aday adaylarını kamuoyuna tanıttı.

Parti binasında milletvekili aday adaylarını açıklayan İl Başkanı Cahit Karaöz, 7 Haziran da yapılacak olan seçimin önemini vurgulayıp, “Türk siyasi tarihinin en karanlık günlerinden geçtiğimizi gayet iyi bildiğimizi söyleyebilirim. DYP olarak AKP’nin iktidarda olduğu 12 yıl boyunca parlamento dışından muhalefetimizi sürdürdük, halkımıza hep doğruları anlattık, yurt çapında tüm teşkilatlarımızla kısıtlı imkanlarımızla rağmen elimizden geleni yapmaya gayret ettik. Şimdi ise ne kadar haklı olduğumuzu bir kere daha gördük. Malumunuz olduğu üzere seçim takvimi başlamış bulunuyor. Bu nedenle seçime katılacak olan tüm partilerde yoğun bir çalışma ve hareketlilik gözlemekteyiz. Er meydanına yakışır bir şekilde mücadele etsinler isteriz. Partilerdeki aday adaylarımızdan memleketimize yaraşan davasına sahip çıkan bir anlayış içerisinde olmasını isteriz. İşte bu sebeple şimdilik 12 aday adayımızı kamuoyuna açıklıyoruz” dedi.

Partilerinde aday adaylık başvuru süresinin 30 Mart’a kadar devam edeceğini kaydeden Cahit Karaöz, aday adayı olmak isteyenlerin İl Başkanlığına müracaat etmeleri gerektiğini belirtti.

DYP’den Muğla Milletvekili aday adayları şu isimlerden oluşuyor:

“Fethiye’den Mehmet Gökdal, Mehmet Şirin Cengiz, Muzaffer Tuna, Mehmet Ergünce,
Mehmet Cemil Küçük, Menteşe Selim Yıldız, Milas Muzaffer Şahin, Salih Önel, Yatağan Cafer Arslan, Bodrum’dan Erkan Deniz, Mehmet Galip Keleş ve Veli Özaraz.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.