Duyum OSGB yeni binasında

Bu haber 19 Ekim 2017 - 0:12 'de eklendi ve 1.220 kez görüntülendi.

Çevre ve Kalite Yönetim Sistemleri dalında adını duyuran Duyum Ortak Sağlık Güvenlik Birimi’nin yeni merkez binası düzenlenen törenle açıldı.

Metin Karakoç

Çevre ve Kalite Yönetim Sistemleri dalında adını duyuran Duyum Ortak Sağlık Güvenlik Birimi’nin yeni merkez binası düzenlenen törenle açıldı. Açılışa Muğla Valisi Esengül Civelek, Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız,  Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Karakuş, daire müdürleri,  siyasi parti temsilcileri ve davetliler katıldı.

Açılış öncesi bir konuşman yapan Duyum OSGB Genel Müdürü Duygu Yumuk; “Sektörde Muğla’nın tek bayan girişimcisi olarak bölgede 3 şube, alanlarında uzman 40 çalışma arkadaşım ile kurumsallaşarak yola devam ediyorum. Vizyon olarak, insan hayatını tartışmasız en önemli konu edinip, iş sağlığı ve güvenliğinde Muğla’nın amiral gemisi olarak kurumsal kültürün oluşmasında öncülük etmeyi benimsemekteyiz” dedi.

Konuşmaların ardından yeni hizmet binasının açılışı protokol üyeleri tarafından gerçekleştirildi.

İş Sağlığı ve Güvenliği alanında bölgede en köklü ve deneyimli firması olan Duyum OSGB, 40 kişilik uzman kadrosu ile 800’den fazla işyeri ve 15 bin çalışana kaliteli ve profesyonel hizmet vermekte.  Faaliyetlerini Muğla merkez, Kavaklıdere ve Ortaca şubeleri ile gerçekleştiren Duyum OSGB, gezici röntgen aracı ve diğer araç filosu ile Muğla genelinde tüm işyerlerine hızlı ve kesintisiz danışmanlık desteği sunmakta. Muğla Büyükşehir Belediyesi Sosyal Alan Tesisleri yanında açılışı gerçekleşen  550 metrekare kapalı alanlı 4 katlı merkez binasında, iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin yanı sıra ilkyardım eğitimleri, yüksekte çalışma ve temel yangın eğitimleri, çevre danışmanlığı, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı konularında da hizmet verilmekte.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.