Durmuş Özer’in Özverili Çalışmaları « Hamle Gazetesi

Durmuş Özer’in Özverili Çalışmaları

Bu haber 24 Aralık 2018 - 1:54 'de eklendi ve 905 kez görüntülendi.
Hüseyin Kocabıyıkhuseyinkocabiyik@hamlegazetesi.com.tr
Gölge Adam

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım gazetemizin köşe yazısında fırsat buldukça bazı kurum ve kuruluşlarda özveri ile çalışan ve kendilerini kabullendiren yetkilileri bu köşeme alıp zaman zaman onurlandırmaya çalışıyorum. İşte bunlardan biri de Bayır’da bulunan Entaş Mermer’in beyin takımı olan aynı zamanda da başarılı çalışmalarıyla Entaş Mermer sahibi Mestan Kınacını’nda göz bebeği haline gelen Satış Müdürü Durmuş Özer’in başarısının altında gece gündüz çalışma yatıyormuş. İşte o nedenlerde dev bir mermer fabrikası olan Entaş Mermer iş hacmi fazla olması nedeniyle Müdür Durmuş Özer Bey’le mesai arkadaşlarıyla birlikte başarıdan başarıya gidiyorlarmış.

Sevgili okurlarım, hakikati söylemem gerekirse mermercilik sektörü bir hayli zor bir iş olduğu dile getiriliyor. Durmuş Bey’le çalışanların ise patronları olan işadamı Mestan Kınacı’nın ithalat ihracat konusunda yoğun işler yapmayı diğer mermer fabrikaları tarafından da takdirle karşılanıyor. Sevgili okurlarım benimde çok eskiden tanıdığım Entaş Mermer’in sahibi Mestan Kınacı’nın işyerlerinde yüzlerce çalışan personelinin fabrika yetkililerinden memnun olduklarını, böyle bir işyerinde çalışmaktan da memnun olduklarını dile getiriyorlar. Durmuş Özer’de patronları olan Mestan Kınacı’nın disiplinli görüşlerini devam ettirmekteler.

Sevgili okurlarım, Entaş Mermer’in Satış Müdürü Durmuş Özer disiplinliğinin yanı sıra personeline karşı sevecenliğini de bir türlü elden bırakmayan müdür olarak anılıyor. Entaş Mermer’in bir nebze de olsa bu kadar büyümesinde Durmuş Özer Bey’inde katkılarının büyük olduğunu söyleyebilirim. Çünkü ithalat ihracat işlerindeki çalışmalarda büyük katkılarının olduğunu da söyleyebilirim. Adı hiçbir zaman dedikodulara karışmayan Entaş Mermer Fabrikası’na başarılar diliyorum Entaş Mermer’in Satış Müdürü Durmuş Özer kardeşim sevgili okurlarım.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.