Dünya devi Marmaris’te

Bu haber 22 Nisan 2017 - 1:07 'de eklendi ve 438 kez görüntülendi.

Parfümlerinde Marmaris’in dünyaca ünlü Günnük ağacı özünü kullanan İtalyan devi Tiziana Terenzi’nin parfümörü Paola Terenzi Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar’ın daveti üzerine Marmaris’e geldi.

Haber Merkezi

Parfümlerinde Marmaris’in dünyaca ünlü Günnük ağacı özünü kullanan İtalyan devi Tiziana Terenzi’nin parfümörü Paola Terenzi Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar’ın daveti üzerine Marmaris’e geldi.

Ekip arkadaşlarıyla birlikte Başkan Acar’a konuk olan Paola Terenzi, beraberinde çalışma arkadaşları ve Türkiye satış Temsilcisiyle ile birlikte geldi.

Ziyaretle ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Acar “Marmaris’te özel bir misafiri ağırlama şerefine sahip olduk. Bay Terenzi sanatın merkezi olan İtalya’da kozmetik sektöründe imalat yapan dünyaca ünlü firmanın sahibi. Kendileri bölgemizde yetişen sığla ağacının özünü kullanarak ürettikleri parfümlerde kullanıyor. Marmaris Belediyesi olarak bizlerde kendileri ile iletişime geçtik ve bölgemize davet ettik. Amacımız, Paolo Terenzi’yi sığla ağacı ile özdeşleşmiş olan Marmaris’te ağırlamaktır. Kendisinin de belirttiği üzere bölgemize cruise tekneleri ile hemen hemen her yıl gelmektedir. Zaten sığla ağacını da bu şekilde keşfetmiş ve bunu hayata geçirmiştir. Biz çok mutlu olduk. Bizi kırmayıp buralara kadar geldiği içinde kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Başkan Acar ziyaret esnasında önemli bir konuda fikir alışverişinde bulunduklarını belirterek, “Kendisine bir önerimiz oldu. Marmaris adına bölgemizi temsil edecek, otellerde kullanılan parfüm sabun veya şampuan gibi bir ürün yapmasını teklif ettik. Kendisi de bunu severek düşüneceğini ve ekibiyle paylaşarak bu bölgeye özgü hangi doğal ürünün yada doğal zenginliğin bünyesinde bir ürün yaratabileceğini düşüneceklerini belirtti” dedi.

Marmaris’i çok sevdiğine dikkat çeken Paola Terenzi ise, “Marmaris benim için çok özel bir yer. Burada sizlerle olmaktan gurur duydum. Kariyerim burada başlamıştı ve şimdi de buraya çok güzel bir proje için geldim. Çok güzel karşılandım. Başkan Acar ve ekibine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ekip daha sonra Marmaris Belediye Başkan Yardımcısı İsmet Kamil Öner ve Marmaris Belediyesi Özel Kalem Müdürü Sedat Kirt’in eşliğinde Günnücek milli parkını ziyaret etti. Milli park hakkında detaylı bilgi alan Terenzi Marmaris’e olan hayranlığını bir kez daha dile getirdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.