DTO yönetimi ziyaretlerine devam ediyor

Bu haber 18 Temmuz 2013 - 22:07 'de eklendi ve 621 kez görüntülendi.

detoyonetimi123135465132Marmaris Deniz Ticaret Odası’nın yönetim kurulu üyeleri kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaretlerini sürdürüyor.
Haber Merkezi
Marmaris Deniz Ticaret Odası’nın yönetim kurulu üyeleri kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaretlerini sürdürüyor. Marmaris Şube Başkanı Hasan Mengi ve yönetim kurulu üyeleri, Marmaris İlçe Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan ve Marmaris Sahil Grup Komutanı Albay Fatih Erhan’ı ziyaret etti. İlçe milli eğitim müdürü Züleyha Aldoğan’ı ziyaretinde konuşan Mengi, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da yapılacak olan, ‘Akıllı Tahta Bilgi Yarışması’na yine destek verecekleri ifade etti. Marmaris İlçe Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan ise, DTO Başkanı Mengi ve Yönetim Kurulu üyelerine ziyaretleri nedeni ile teşekkür ederek, “Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Mengi başta olmak üzere tüm yönetim kuruluna eğitim ile ilgili duyarlılıkları nedeni ile teşekkür ederim” dedi.
Marmaris Sahil Güvenlik Gurup Komutanlığını ziyaret eden Deniz Ticaret Odası Marmaris Şube Başkanı Hasan Mengi ve Yönetim Kurulu üyeleri Marmaris Sahil Güvenlik Gurup Komutanı Albay Fatih Erhan’la bir süre denizcilik ve denizcilerin sorunları hakkında konuştular. Karşılıklı olarak görüş alışverişinde bulundular. Ziyarette ayrıca, ‘koylarımız’ konulu fotoğraf yarışmasından sergilemeye değer görülen bir eser Marmaris Sahil Güvenlik Gurup Komutanı Albay Fatih Erhan’a hediye edildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.