DP Lideri Uysal, bugün Muğla’da

Bu haber 19 Şubat 2019 - 1:26 'de eklendi ve 877 kez görüntülendi.

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mehmet Kocadon’un seçim ofisini açmak için Muğla’ya gelecek.

Muhittin Direk

Muğla’nın Bodrum, Milas, Yağan,Dalaman,Ortaca ve Seydikemer belediye başkan adayı çıkarma kararı alan DP’de seçim çalışmaları kapsamında hummalı çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Bugün Muğla’da olması beklenen DP Lideri Uysal, Muğla Büyük Şehir Belediye Başkanlığı seçim ofisinin açılışını gerçekleştirecek.

DP Muğla İl Başkanı İsmet Köse, gazetemize yaptığı açıklamada, “Genel Başkanımız Gültekin uysal bugün ilimizde olacak. Yatağanda Muğla Büyük Şehir adayımız Mehmet Kocadon ve diğer ilçe belediye başkanlarımızla birlikte kendilerini karşılayacağız. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçim bürosunun açılışı için saat 14.00’de Demircioğlu otel altındaki ofis açılışına katılacak olan Genel Başkanımız Uysal’ın ziyareti bize büyük moral verecek” dedi.

Muğla’da aday çıkarma kararı aldıklarını ve Bodrum, Milas, Yatağan, Dalaman, Ortaca, Seydikemer ilçelerinde iddialı adaylarla seçime gittiklerini kaydeden Köse, “Kartopu gibi büyüyerek geliyoruz Genel Başkanımızın ilimize yapacakları ziyaret adaylarımıza, bizlere ve partililerimize ziyadesiyle moral verecektir. Muğla Büyükşehir ofisimizin açılışına tüm hemşerilerimizi bekliyoruz” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
Hasan kula 21 Şubat 2019 / 00:50

Halil İbrahim Kaynar Bodrum’da siyasetinin tüm dengelerini bozarken,ezberleride bozdu.Bodrum geçmişinteki tüm seçimlerde böyle çok bilinmeyenli denklemi yaşamadı.Buda gösteriyorki Dünya siyasetinin dalgaları Bodrum limanınada ulaştı.