DP İl Başkanından Kocadon Açıklaması

Bu haber 23 Temmuz 2013 - 21:55 'de eklendi ve 1.171 kez görüntülendi.

dpilbaskani12313545612313213Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un CHP’nin Bodrum belediye Başkan adayı olacağı iddialarına Demokrat Parti İl Başkanı Zekai Alper, “haberler spekülasyondan ibaret” dedi.

Haber Merkezi
Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un Ankara’da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğllu ile görüşmesinin ardından Kocadon’un CHP’nin Bodrum belediye Başkan adayı olacağı iddia edilmişti.
İddiaları değerlendiren Demokrat Parti İl Başkanı Zekai Alper, haberlerin spekülasyondan ibaret olduğunu ileri sürdü. Demokrat Parti’den Bodrum Belediye Başkanı seçilen Mehmet Kocadon’un Bodrum Belediyesi’ne polis tarafından gerçekleştirilen yolsuzluk operasyonu sonrası kendisini ziyaret eden ve geçmiş olsun dileğinde bulunanlara ziyaret amacı dışında CHP’den adaylığın asla gündeme gelmediğini ileri süren Alper, “Bodrum Belediye başkanımız Mehmet Kocadon CHP genel başkanına da bu kapsamda ziyaret etmiştir. Kendisi ile Pazartesi günü akşam saatlerinde bizzat yaptığım telefon görüşmemde konunun sadece iade ziyaretinden ibaret olduğunu belirtmiştir. Sayın başkanımız ile Demokrat Parti çatısı altında önümüzdeki hafta içinde ilçe ziyaretlerimizi yapacağız. Marmaris ve Fethiye Demokrat Parti ilçe teşkilatlarımızı ziyaret edeceğiz. Basında yer aldığı gibi Başkanımızın şu anki düşüncesinde CHP veya başka bir parti yer almıyor” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.