Dostluk kazandı

Bu haber 10 Nisan 2014 - 20:08 'de eklendi ve 1.251 kez görüntülendi.

dostlukkazandi65161615615Türk Polis Teşkilatı’nın 169’ncu kuruluş yıldönümü kutlamaları çerçevesinde her yıl geleneksel olarak yapılan Emniyetspor- Basınspor maçı bu yılda gerçekleşti. Dostluğun ön planda olduğu halı saha maçı 8-8 berabere bitti.

Kadir Tamer

Türk Polis Teşkilatı’nın 169’ncu kuruluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde Emniyet ve Basın mensupları arasında her yıl gerçekleştirilen dostluk maçı geleneksel olarak bu yılda tekrarlandı. Muğla-Marmaris karayolu üzerinde bulunan Arena Tesislerinde oynan maçı Muğla İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu, Helvacıoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ünal, Salih Zeki Gür İlköğretim Okulu Müdürü Osman Yağlı, Final Dergisi Dershaneleri Muğla Şubesi Yöneticisi Ali Coşkun ve Emniyet Müdür Yardımcıları ile çok sayıda polis ve çok basın mensubu izledi.

Maç öncesi bir teşekkür konuşması yapan Muğla İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu, “Basınımız da bizim gibi kamu hizmeti veriyor. Birbirimizin birer parçası durumundayız. Biz Muğla Basınından çok memnunuz. Bundan sonra da hep birlikte çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu.

Dostluk maçının başlama vuruşunu ise Muğla İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu yaptı. Karşılaşmada Emniyet takımı kadrosu kalede polis memuru Hakan Naldelen, 2. Sınıf Emniyet Müdürü Ayhan Taş, 3. Sınıf Emniyet Müdürleri Ertuğrul Yıldırım, Murat Çiftisoy, Ahmet Turunç, Zeki Taşkıran, 4. Sınıf Emniyet Müdürü Erman Akaya, Emniyet Amiri Arkadi Safa Nar, Komiser Yardımcısı Turşan Aydın’dan oluştu. Muğla Basın takımı ise kalede Kadir Tamer, Süleyman Akbulut, Cem Kaytan, Cem Durna, Durmuş Genç, A.Rıza Akkır, Kayber Avcı, İlkay Yıldız’dan oluştu. Çekişmeli geçen karşılaşmanın ilk yarısını Basınspor’un 5-4’lük üstünlüğü ile tamamlandı. İkinci yarıya etkili başlayan Emniyetspor üst üste bulduğu gollerle öne geçti. Karşılaşmanın sonlarında Basınspor bulduğu gollerle beraberliği yakaladı ve karşılaşma 8-8 berabere tamamlandı. Baştan sona zevkli ve dostça devam eden maç sonunda Emniyet Müdürlüğü tarafından Basın futbol takımı oyuncuları için hazırlatılan teşekkür plaketleri, Muğla İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu tarafından tek tek takdim edildi. Muğla Basınspor takımı tarafından hazırlanan plaketi takı m oyuncularından Cem Kaytan Emniyet Müdürü Tipioğlu’na takdim etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.