Doğruyol’dan Hamle Gazetesi’ne ziyaret

Bu haber 11 Ocak 2014 - 12:21 'de eklendi ve 1.834 kez görüntülendi.

dyphamle65165165Doğru Yol Partisi (DYP) Muğla İl Teşkilatı Hamle Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Berna Uçar
Doğru Yol Partisi (DYP) Muğla İl Teşkilatı Hamle Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Ziyarete Doğruyol Partisi Genel Başkan Yardımcısı Salih Öner, Doğruyol Partisi Muğla İl Başkanı Cahit Karaöz, Doğruyol Menteşe Belediye Başkan Adayı Timur Somay ve partililer katıldı.
Ziyarette Konuşan DYP Genel Başkan Yardımcısı Salih Öner, “Bizim için Muğla çok önemli. Biliyorsunuz biz Muğla’ da zamanında 4 milletvekili çıkardık. Bu nedenle tekrar eski günlerimizi kazanacağımıza inanıyoruz. Bu ülkede darbeler sadece Süleyman Demirel’e iktidarına karşı yapılmıştır. Diğer şekilde sandıkta bizi yenememişlerdir. Bizim iktidarlığımızda yaptığımız hizmetler darbelerle kesilmiştir. Şimdi ki iktidar darbelerden bahsediyor ya hani aslında kendilerine hiçbir darbe yapılmamıştır. Onlar bu ülkede hukuk darbesi yapmışlardır” dedi.
Muğla için elimizden geleni yapacağız diyen DYP Menteşe Belediye Başkan Adayı Timur Somay “ Muğla’nın layık olduğu çalışmalara aday olarak bu görevi kabul ettik, bu göreve başladık. Benim ilk deneyimim olduğu için siyasal anlamda belki biraz zorlanabilirim. Ama Muğla için yapmamız gereken şeyin en güzeli ne ise onu yapmak için yola çıktık. Projelerimiz var bu projelerimizi de önümüzdeki günlerde tanıtacağız projelerimiz üzerinde konuşacağız, tartışacağız ve en güzelini yapacağız” dedi.
Ziyaretlerinden dolayı DYP teşkilatına teşekkür eden Hamle Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu “Bir seçim hattına giriyoruz. İnşallah bu seçimler sizlere, halkımıza ve ülkemize hayırlı olur. İl Başkanı Cahit Bey benim çok yakın dostumdur. Zamanında babalarımız birlikte siyaset yapmışlardı. Aslında bakarsınız bizim hepimizin kökü Demokrat Parti’ye, Celal Bayar’a, Adnan Menderes’e bağlıdır. Sonra Türkiye çeşitli badirelerden geçerek bu kök çeşitli dallara ayrılmıştır. Ama bu dallara ayrılmak fikri anlamda ayrıldığımız anlamına gelmiyor. Ben Doğru Yol Partisi olarak sizleri dimdik görmekten çok mutlu oldum. Adaylığınızın hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Biz medya olarak elimizden geldiği kadarıyla tüm faaliyetlerinizi duyurmak konusunda çalışmalar yaparız. Hepinize tekrar çok teşekkür ederim” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.