Doğaya sahip çıktılar « Hamle Gazetesi

Doğaya sahip çıktılar

Bu haber 19 Ekim 2017 - 0:07 'de eklendi ve 447 kez görüntülendi.

Milas Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü ile ATÜ ATAK Bodrum, birlikte yürüttükleri sosyal sorumluluk projesi kapsamında Bodrum’un Akvaryum Koyu’nu temizledi.
Milas Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü ile ATÜ ATAK Bodrum’un birlikte sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlediği; ulaşımın sadece yürüyerek ya da tekneyle yapıldığı Bodrum Akvaryum Koyu’na yürüyen dağcılar doğayı korudu.
Düzenlenen etkinlik çerçevesinde Akvaryum Koyu’nda giden doğacılar; kentsel ve çevresel atıkları, çöpleri toplayarak doğaya sahip çıktı. Doğaya sahip çıkma etkinliği hakkında açıklamada bulunan Milas Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Erdoğan, “Daha sağlıklı bir hayat ve çocuklarımıza güzel bir çevre bırakabilmek için her zaman doğayı korumalı ve ona sahip çıkmalıyız. Günümüzde maalesef ki doğanın korunması için gerekli hassasiyet gösterilmemektedir. Yediğimiz ekmekten, içtiğimiz suya kadar her şeyi doğadan karşıladığımızı unutmamalıyız. Doğa bize karşı bu kadar cömert iken ona karşı insafsız davranmamalı, doğayı koruma konusunda daha hassas olmalıyız” dedi. (İHA)

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.