Doğan Demiröz Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı

Bu haber 14 Mart 2015 - 0:29 'de eklendi ve 610 kez görüntülendi.

 

dogandemiroz24.dönem genel seçimlerinde MHP Muğla 5. sıra milletvekili adayı Doğan Demiröz, 25. dönem seçimleri için yeniden aday adayı olduğunu düzenlediği basın toplantısı ile kamuoyuna duyurdu. Demiröz: “Ülkemizin son 13 yılda geldiği nokta ortadadır. Milletimizi bu çıkmazdan kurtarmak inancıyla milletvekili aday adayıyım” dedi.

Hafize Ataseven

  1. dönem genel seçimlerinde MHP Muğla 5. sıra milletvekili adayı Doğan Demiröz 25. dönem seçimleri için aday adayı olduğunu açıkladı.

MHP İl binasında gerçekleşen basın açıklamasına İl Başkan Yardımcısı Selim Balcıoğlu, eski il başkan adayı Gıyaseddin Coşkun ve çok sayıda partili ile yönetim kurulu üyeleri katıldı. MHP İl Başkan Yardımcısı Selim Balcıoğlu kısa bir konuşma yaparak, “Partimizde 12- 18 Mart tarihleri arasında genel merkezimize adaylık başvuru süreci başlamış bulunuyor. Ve ilk olarak genel başkanımız Sayın Devlet Bahçeli başvurusunu yapmış bulunuyor. Milliyetçi Hareket Partisi’nin iktidara yürüyüşünde tüm adaylarımıza başarılar dilerim” dedi.

Daha sonra söz alan Doğan Demiröz ise, “2006 yılından itibaren MHP Marmaris İlçe teşkilatı yönetim kurulu üyeliği ve bir sonraki dönem İlçe başkan yardımcılığı görevinde bulundum. 2011 yılında ki genel seçimlerde 5. sıradan milletvekilliği adaylığımı seçimin son saatine kadar sürdürdüm. Ülkemizin son 13 yılda geldiği nokta ortadadır. Milletimizi bu çıkmazdan kurtarmak inancıyla milletvekili aday adayıyım” dedi.

Demiröz konuşmasına şöyle devam etti:

“Halkımızın etnik kökeni ne olursa olsun, hangi siyasi partiye oy verirse versin önümüzdeki seçimde vicdanına elini koyarak düşünsünler. Milletimiz bir defa Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında toplansınlar ve en azından bir defaya mahsus MHP ‘ye oy versinler. Bu bir vicdani görevdir. Ülkenin durumu ortada fakat teşkilatımız zaten tüm birimleriyle her alanda göreve hazırdır. Bizim işimiz çok ağır. İnşallah halkımız MHP’ ye teveccüh ettiği zaman son 13 yılda her alanda ve anlamda bozulan düzenin iyileştirilmesi için elimizden gelen her şeyi yapacağız.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.