Diyanet Vakfı Muğla’da toplandı

Bu haber 17 Nisan 2014 - 20:53 'de eklendi ve 766 kez görüntülendi.

diyanetvakfi41165156165Türkiye KAMU-SEN’e bağlı Türk Diyanet Vakıf Sendikası dört gündür Muğla’da sürdürdükleri çalışmalarına Menteşe’de yaptıkları toplantı ile devam etti.

İlkay Yıldız

Türkiye KAMU-SEN’e bağlı Türk Diyanet Vakıf Sendikası dört gündür Muğla’da sürdürdükleri çalışmalarına Menteşe’de yaptıkları toplantı ile devam etti.

Menteşe Öğretmenevi’nde düzenlenen toplantıya Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkan Yardımcıları Kenan Ak, Hüseyin Çiranlıoğlu, Metin saltan, Muğla Şube Başkanı Osman Acı ve ilçe temsilcileri katıldı.

Toplantıda Konuşan Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkan Yardımcısı Kenan Ak, “Türk Diyanet Vakıf-Sen olarak hedef kitlesi insan olan bir faaliyeti yürütüyoruz. Her sorumlu insan olan yöneticinin amacı ve hedefi hep birlikte yaptığımız mücadelenin başarıya ulaşmasıdır. Her mücadele başarıyı takdir etmez, başarısızlığı sorgulayıp tedbir almazsa sıradan bir sendika olur. Sendikamız onurlu, dürüst, ilkeli ve kararlı hak arama mücadelesini amaç edinmiştir. Yapılan her faaliyette inanç, samimiyet, sevgi, sabır, heyecan, cesaret ve ahlak esaslarını ilke olarak alamayan hiçbir mücadele başarıya ulaşamaz. Türk Diyanet Vakıf-Sen olarak sorunun değil çözümün parçası olacağız, çalışmalarımız ile sendikal geleceğe ümit ve heyecan vereceğiz, eleştirilere açık olacağız, herkesi kucaklayacağız, ötekileştirmeyeceğiz, ortak akıl kullanacağız dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.