Diplomasını Dekan babasından aldı « Hamle Gazetesi

Diplomasını Dekan babasından aldı

Bu haber 27 Haziran 2016 - 23:21 'de eklendi ve 1.222 kez görüntülendi.

Diplomasını Dekan babasından aldıPamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde, 6’ıncı dönem 140 öğrenci mezunları arasında bulunan Erdal Görkem Gavcar, diplomasını Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Fethiye İşletme Fakültesi Dekanı babası Erdoğan Gavcar’ın elinden aldı.

Haber Merkezi

Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi 2015 – 2016 Eğitim Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni, PAÜ Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Törende 140 öğrenci arasında bulunan ve Tıp Fakültesi’nden mezun olan Erdal Görkem Gavcar, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Fethiye İşletme Fakültesi Dekanı babası Erdoğan Gavcar’ın elinden aldı.

Oğluna diplomasını kendi elleri ile teslim eden baba Prof. Dr. Erdoğan Gavcar, “25 yıllık meslek hayatımda birçok öğrenci mezun ettik. İnsanın oğluna diploma vermesi ve bu mutlu günü yaşaması tarif edilemez. Hayatımda hiç bu kadar heyecanlanmamıştım. Bize bu imkanı sağlayan sayın Pamukkale Üniversitesi Rektörümüz Hüseyin Bağcı’ya çok teşekkür ediyorum” dedi.

Babasından diplomasını alan ve okulundan mezun olan Erdal Görkem Gavcar ise “Bu gururlu mesleğe ilk adımı attım. Babamın bana diploma vermesine çok mutlu oldum. Rektörümüze çok teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra da vatanıma ve milletime iyi bir doktor olarak hizmet vermek istiyorum” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.