Dinlene dinlene marketi soydular « Hamle Gazetesi

Dinlene dinlene marketi soydular

Bu haber 26 Kasım 2013 - 18:21 'de eklendi ve 843 kez görüntülendi.

dinlenedinlenemarketsoydular123154613213123Fethiye’de bir marketin arka kapısından camı kırarak içeriye giren elleri eldivenli başlarında bere bulunan 2 hırsız tam 45 dakika kaldıkları marketten 10 milyon TL’nin üzerinde sigara ve içki çalarak kayıplara karıştı.
Haber Merkezi
Fethiye’de bir marketin arka kapısından camı kırarak içeriye giren elleri eldivenli başlarında bere bulunan 2 hırsız tam 45 dakika kaldıkları marketten 10 milyon TL’nin üzerinde sigara ve içki çalarak kayıplara karıştı.
Hırsızlar içeri girdiklerinde kayıt sisteminin bulunduğunu zannettikleri bilgisayar kasasının fişlerini çekip onu da götürürken market kamera sisteminin kayıtta olduğunu unuttular. Şimdi polis güvenlik kamerası görüntüleriyle bu iki hırsızı her yerde arıyor.
Fethiye’de Çağdaş Özkan’a ait markete arka kapının camını kırıp sürgüsünü açarak giren biri bıyıklı, diğeri bıyıksız iki hırsız önce güvenlik kameralarının kayıt yaptığını sandıkları bilgisayar kasasının fişlerini çekip kasayı dışarıda bekleyen araca götürdüler. Gece saat 04.20 sıralarında markete giren iki hırsız daha sonra 10 bin TL’nin üzerindeki sigara ve içkileri boş kolilere doldurmaya başladı. Tam 45 dakika markette kalan, oturup dinlenen iki hırsız raflardaki sigara ve içkileri boşalttıktan sonra kayıplara karıştı.
Sabah saatlerinde marketi açan market sahibi Çağdaş Özkan hırsızlık yapıldığını anlayınca polise haber verdi. Polis güvenlik kamerasındaki görüntülerden yola çıkarak iki hırsızı yakalamak için harekete geçti.
Market sahibi Çağdaş Özkan, 10 bin TL’nin üzerinde zararı bulunduğunu belirterek, “Tam 45 dakika içeride kalmışlar. Sigara ve içkileri götürmüşler. Arka kapıdan girmişler. Güvenlik kameralarının kaydı diye bilgisayar kasasını söküp götürmüşler” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.