Dinç Ak Parti’den Meclis Üyesi aday adayı « Hamle Gazetesi

Dinç Ak Parti’den Meclis Üyesi aday adayı

Bu haber 01 Kasım 2013 - 9:29 'de eklendi ve 795 kez görüntülendi.

dincaday1213546512321321Haber Merkezi
Ak Parti’de belediye meclisi için aday adaylığı müracaatları devam ediyor. 1 Kasım akşamı mesai bitiminde sona erecek olan başvurular öncesinde Ak Parti İlçe binasına gelen genç iş adamı Orhan Dinç önümüzdeki yerel seçimler için Bodrum’da belediye meclis üyeliği aday adaylığı dosyasını teslim etti.
Ak Parti İlçe Başkanı Akif Demiröz ile görüşen Orhan Dinç dosyasını Demiröz’e verdi. Ak Parti İlçe Başkanı Akif Demiröz, “1 Kasım Cuma günü saat 17.00 a kadar başvurular devam ediyor. Her günümüz çok yoğun geçiyor, yoğun bir şekilde başvuruları alıyoruz. İnşallah Bodrum’u temsil edebilecek, geleceğe taşıyacak, büyük projelerle buluşturacak bir kadro ile Bodrum’un karşısına çıkacağız” dedi.
Birçok kurumda görev aldığını ifade eden Orhan Dinç ise “Bodrum’un sosyal ve ekonomik gelişimine katkıda bulunmak amacıyla Ak Parti Bodrum İlçe yönetim kurulu üyeliğim ile birlikte Bodrum Ticaret Odası Yönetim Kurulu üyeliği, Bodrum yat imalatçıları derneği yönetim kurulu üyeliği görevlerini halen sürdürmekteyim. Bodrumlu bir aileye mensup genç bir birey olarak hem yaşadığım topluma hem de Bodrum’un gelecek kuşaklarına karşı duyduğum sorumluluktan ötürü 2014 yerel seçimleri için Bodrum Belediye Meclis üyeliğine aday adayı olarak başvurumu yaptım. Bugüne kadar içinde bulunduğum her kuruluşta aktif olarak çalıştım ve birçok başarılı projede yer aldım. Bana bugüne kadar destek olan Başta ailem ve parti üyelerimiz olmak üzere tüm hemşerilerimle birlikte adaylık sürecinden başarı ile çıkıp genç bir siyasetçi olarak Bodrum için çalışmaya devam etmeyi hedefliyorum” şeklinde konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.