Dilek Halı’da Kampanya Var « Hamle Gazetesi

Dilek Halı’da Kampanya Var

Bu haber 02 Haziran 2016 - 22:58 'de eklendi ve 983 kez görüntülendi.

IMG_9206Muğla’nın gözde perde ve halı mağazası Dilek Halı ve Perde, Dünya’da Nano teknolojiyi kullanan tek halı markası olan Atlas Halı’nın Muğla’da tek bayisi olması nedeniyle tanıtım gösterisi düzenledi. Gösteriye vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

Hafize Ataseven

Muğla’da tek Atlas Halı bayisi olan Dilek Halı ve Perde “Eskiyi Getir Yeni Atlas Halı’yı 200 lira İndirimle Götür “kampanyasının tanıtımı ve dünyada sadece Atlas Halı’nın kullandığı Nano teknolojisi ile üretilen Atlas Halı’ların tanıtımını yapmak için düzenlediği gösteri vatandaşların büyük beğenisinin topladı.

Gösteri için İzmir’den gelen Atlas Halı Bölge Müdürü  Muhsin Saklı, şunları söyledi:

“Doğal minerallerin kullanımıyla Avrupa Birliği standartlarına uygun üretilen; kir, leke barındırmayan ve kendi kendini temizleyen Nano halıları ile bir dünya buluşuna imza atan Atlas Halı, başlattığı değiştirme kampanyası ile isteyen herkesi Nano halıya terfi ettiriyor. 30 Haziran tarihine kadar sürecek olan değiştirme kampanya kapsamında tüketiciler, eski halılarını Atlas Halı bayilerine teslim ederek Nano teknolojisine cazip fiyatlarla ulaşabilecekler. Bayilere getirilen 160*230 ebatlarındaki eski halılar 150 lira, 200*290 ebatlarındaki eski halılar ise 200 lira sayılacak” dedi.

Vatandaşların beğenisinden memnuniyet duyduğunu dile getiren Dilek Halı ve Perde sahibi Dilek Keçeci, “Muğlalı hemşerilerimi kalite ile tanıştırmak istiyorum. Herkesi mağazamıza Nano teknolojisini test etmeye davet ediyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.