Dereceye giren öğrenciler ödüllerini aldı « Hamle Gazetesi

Dereceye giren öğrenciler ödüllerini aldı

Bu haber 30 Mayıs 2019 - 0:24 'de eklendi ve 383 kez görüntülendi.

Muğla’da Orman Genel Müdürlüğünün 180. yılı nedeniyle düzenlene resim ve slogan yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Sultan Kocakulak

Orman Genel Müdürlüğü’nün 180. kuruluş yılı etkinlikleri kapsamında Muğla Orman Bölge Müdürlüğü Muğla ve Aydın’da düzenlenen Okullar Arası Resim ve Slogan Yarışmasında dereceye giren öğrenciler belli oldu. Muğla ilinde dereceye giren öğrencilere ödülleri Ula Helikopter tesislerinde düzenlenen törenle verildi.

Ula Helikopter üssünde düzenlenen törene Muğla Orman Bölge Müdür Vekili Enver Demirci, Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, Orman Bölge Müdür Yardımcısı Ahmet Dursun, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ramazan Sarıhan, BTİ Şube Müdürü Ümit Portakal ve Muğla Orman İşletme Müdürü Yardımcısı Beril Öztürk katıldı. Törene ayrıca yarışmada dereceye giren öğrenciler, danışman öğretmenleri ve velileri de katıldı.

Muğla Orman Bölge Müdür Vekili Enver Demirci, ödül töreninde yaptığı konuşmada, OGM 180. Yıl Resim ve Slogan Yarışmasına katılan tüm öğrencilere ve katılım için onları teşvik eden öğretmenlere teşekkür etti. Yarışmada her bir kategoride birinci olan resim ve sloganlar Ankara’da Orman Genel Müdürlüğünde düzenlenecek olan Türkiye Geneli Resim ve Slogan yarışmasına katılmaya hak kazandı. Dereceye giren öğrencilere hediye çeki ve satranç takımı hediye edildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.