DENT 48 Özel Ağız Diş Sağlığı Merkezi açıldı

Bu haber 18 Şubat 2019 - 0:35 'de eklendi ve 802 kez görüntülendi.

Muğla’nın Menteşe İlçesinde “Dent 48 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi” Dt. Delfin Ateş ve Dt. Özge Akay tarafından açıldı.

Muhittin Direk

Muğla’nın Menteşe İlçesinde “Dent 48 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi” Dt. Delfin Ateş ve Dt. Özge Akay tarafından açıldı.

Orhaniye Mahallesi İsmet Çatak Caddesi Özman İş Merkezinde bulunan polikliniğin açılış törenine Muğla Valisi Esengül Civelek, Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Muğla Ticaret Odası Başkanı Mustafa Ercan, Muğla Ticaret Borsası Başkanı Hurşit Öztürk, Muğlaspor Kulüp Başkanı Erol Kapiz, STK temsilcileri, işadamları ve çok sayıda davetli katıldı.

Törende konuşan Muğla Valisi Esengül Civelek, her şeyin başının önce sağlık olduğuna dikkat çekti ve sağlığın en önemli göstergelerinden birinin de ağız ve diş sağlığı olduğunu ifade etti. Vali Civelek, “Menteşede muhteşem bir diş sağlığı merkezini açmaktan dolayı mutluluk duyuyorum. Bu konuda iki genç doktorumuza ve beraberinde çalışacak ekibine başarılar diliyorum” dedi. Konuşmaların ardından Vali Civelek diğer protokol üyeleri ile birlikte polikliniğin açılış kurdelesini kesti.

Kurdele kesiminin ardından polikliniği gezen Vali Civelek ve beraberindekiler Diş Hekimi Delfin Ateş ve Özge Akay’dan DENT 48’de verilecek hizmetler konusunda bilgi aldılar.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.