Denizcilere can suyu

Bu haber 01 Mayıs 2014 - 21:08 'de eklendi ve 695 kez görüntülendi.

denizcilerecansuyu56161565165Marmaris Deniz Ticaret Odası (DTO), Vakıfbank İçmeler Şubesi ile protokol imzalanmasının ardından içinde kredisi hazır olan kredili bankomat kartlar Marmaris Deniz Ticaret Odası üyelerine dağıtılmaya başlandı.

Haber Merkezi

Marmaris Deniz Ticaret Odası (DTO), Vakıfbank İçmeler Şubesi ile protokol imzalanmasının ardından içinde kredisi hazır olan kredili bankomat kartlar Marmaris Deniz Ticaret Odası üyelerine dağıtılmaya başlandı.

Oda binasında düzenlenen basın toplantısında kredili bankomat kartlarla ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Mengi, Marmaris’te deniz turizminin gelişmesi için birçok çalışma yaptıklarını belirtti. Başkan Mengi “Biz üyelerimizin sorunlarını çözmek için geceli gündüzlü çalışıyoruz. Bu projemizde sezon öncesi üyelerimize nefes aldıracak” dedi. Mengi, üyelerin sezon öncesi teknelerinin bakım işlemlerinde kolaylık sağlamak üzere Vakıfbank İçmeler şubesi ile yaptıkları çalışma sonucunda üyelere 5.000 ile 20.000 TL arasında kredi kolaylığı sağladıklarını belirterek, “İlk etapta 240 üyemiz olmak üzere tüm üyelerimize esnek ödeme kolaylığı olan kredili banka kartlarını bugünden itibaren dağıtmaya başlıyoruz. Üyelerimize hayırlı sezonlar diliyorum” ifadelerini kullandı.

İçmeler Vakıfbank Şubesi Müdürü Hatice Canan Tosun uygulamanın Türkiye’de ve Marmaris’te bir ilk olduğunu ifade ederek, “Bankamızın kaliteli hizmet anlayışı içinde DTO üyelerine sunmak üzere buradayız. Bizler değerli üyelere sezon öncesi katkıda bulunmak istiyoruz. Asıl amacımız hizmetimizi sunmak ve onların ihtiyaçları anında “halden anlamak” sloganımızla yanlarında olmaktır. Bu vesile ile denizcilere rastgele demek istiyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.