Denizciler Sadun Boro’yu unutmadı « Hamle Gazetesi

Denizciler Sadun Boro’yu unutmadı

Bu haber 09 Haziran 2016 - 0:44 'de eklendi ve 683 kez görüntülendi.

DENİZCİLER SADUN BORO’YU UNUTMADI MUĞLA KIYILARININ KORUNMASINA YÖNELİK ÇALIŞMALARI VE DENİZ AŞIRI SEYAHETLERİ İLE TANINAN ÜNLÜ DENİZCİ SADUN BORO, ÖLÜMÜNÜN BİRİNCİ YILDÖNÜMÜNDE ANILDI.Muğla kıyılarının korunmasına yönelik çalışmaları ve deniz aşırı seyahatleri ile tanınan ünlü denizci Sadun Boro, ölümünün birinci yıldönümünde anıldı.
Haber Merkezi

Ünlü Türk denizci Sadun Boro, ölümünün 1. yıldönümünde Marmaris Okluk Koyu’nda adına düzenlenen Sadun Boro yürüyüş yolu projesi kapsamında gömülmeyi vasiyet ettiği noktada düzenlenen etkinlik ile anıldı
IMEAK Deniz Ticaret Odası Marmaris Şubesi’nin katkıları ile düzenlenen etkinlikte, Sadun Boro tişörtleri dağıtıldı. Sadun Boro anma etkinliğine Marmaris Kaymakamı Celalettin Yüksel, Aksaz Deniz Üs Komutanı Tuğamiral Namık Alper, Aksaz Deniz Üs Kurmay Başkanı Kurmay Albay Emre Sezenler, Marmaris Belediye Başkan Yardımcısı Dursun Kaplan, Sahil Güvenlik Grup Komutanı Albay Mete Çağlar, Deniz Ticaret Odası Marmaris Şube Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Mengi, Muğla Büyükşehir Belediyesi Deniz ve Kıyı Tesisleri Şube Müdürü Emre Tümer, Sadun Boro’nun ailesi, sevenleri ve çok sayıda denizci dostu katıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.