Demokratik tercihlere ideolojik bakılmamalı « Hamle Gazetesi

Demokratik tercihlere ideolojik bakılmamalı

Bu haber 22 Kasım 2013 - 8:51 'de eklendi ve 1.263 kez görüntülendi.

demokratiktercihle12318564123Atatürk Orman Çiftliği Genel Müdürü Ömer Bülent Arslan Muğla’daki istişare toplantılarını hız kesmeden sürdürüyor.
Haber Merkezi
AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adaylığı için Muğla merkezdeki çok sayıdaki STK ve meslek odasının desteğini alan Arslan, Bodrum ve Marmaris ilçelerinde yerel gazete büroları ile STK’lar ve meslek odalarını ziyaret etti. Arslan ziyaretinde, “Muğla ortak akılla yönetilmeyi hak eden bir il, küçük olsun benim olsun değil, büyük olsun hepimizin olsun demeliyiz ve demokratik tercihlere ideolojik bakılmamalı” dedi.
Muğla Basın Yayın Enformasyon İl Müdürü Cavit Okur, Milas Medya Grubu, ve Bodrum ilçesinde ziyaretlerde bulunan Arslan, Muğla Balıkçılar Birliği Başkanı Osman Demirkol, Gündoğan Balıkçılar Kooperatifi Başkanı Alihsan Tepe, Bodrum Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Aytekin Çanakçı, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, Esnaf Odası Başkanı Mustafa Danacı ile istişare toplantıları ile devam ettirdi. AK Parti İlçe Başkanlığında Bodrum AK Parti Gençlik Kollarının düzenlediği toplantıya katılarak partili gençlerle sohbet toplantısı düzenledi, gençlerin sorularını yanıtladı.
Ardından Ömer Bülent Arslan, AK Parti Marmaris Belediye Başkan Aday Adayı Kadem Mete ile birlikte bir dizi incelemelerde bulunan Ömer Bülent Arslan, Marmaris Yankı Gazetesi sahibi ve Filarmoni Derneği Başkanı Ahmet Altınöz, Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Şencan, Esnaf Odası Başkanı Şükrü Ayyıldız, Şoförler Odası Başkanı İbrahim Tarım, Deniz Ticaret Odası Başkanı Hasan Mengi, Çağdaş Marmaris Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Saadet Berber, Yeni Sayfa Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Sadi Tombul, Manşet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Sabri Kesen, Marmaris Ticaret Odası Başkan Vekili Serhan Dinçer, Muğla Ticaret Borsası Başkanı Hasan Gökmen, GETOB (Güney Ege Turistik Otel ve İşletmeciler Birliği) Başkan Yardımcısı Rıza Ersoy ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti. Muğla’nın ortak akılla yönetilmeye ihtiyacı olduğunu belirteren Arslan, “Küçük olsun benim olsun değil, büyük olsun hepimizin olsun demeliyiz. Demokratik tercihlere ideolojik bakılmamalı. Muğla’yı, Muğla’da yaşayanlarla birlikte ortak akılla yönetmeliyiz. Meslek odalarımız, demokratik kite örgütleri ve sivil toplum kuruluşları Muğla’nın temel yapı taşlarını oluşturuyor. Eğer bu kitlelerin görüşlerini almazsanız yapacağınız tüm projeleriniz eksik kalır, vatandaş odaklı hizmet anlayışı ile Muğla’nın önünü açmayı hedefliyoruz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
bülent çeçen 23 Kasım 2013 / 00:27

Atatür Orman Çiftliği Müdürlüğü olan kuruma neden se hep GENEL İBARESİ EKLENİYOR…bu genel müdürlük ANKARA da nerde bizde öğrenelim.