Demokrat Partili adaylardan Hamle’ye ziyaret

Bu haber 09 Mayıs 2015 - 0:55 'de eklendi ve 822 kez görüntülendi.

demokratpartiiDemokrat Parti Muğla Milletvekili Adayları Zekai Alper ve Ayten Arslan Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’nu makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

Mert Can Kaymak

Demokrat Parti Muğla Milletvekili Adayları Zekai Alper ve Ayten Aslan Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’nu makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu. Ziyarette İl Başkanı İsmet Köse ile İlçe Başkanı Abdullah Eskihisarlı’da adaylara eşlik ettiler.

Siyaset olarak aynı köklerden geldiklerini ve Hayati Nizamoğlu’nun karşısına milletvekili adayı ziyaret ettiğini belirten Demokrat Parti Muğla Milletvekili birinci sıra Adayı Zekai Alper; “7 Haziran seçimlerinde Muğlamızın en köklü siyasi örgütü Demokrat Parti adayı olmak bize nasip oldu. Sayın İl Başkanım İsmet Köse’de olmak üzere Milletvekili adayı Ayten Arslan Menteşe İlçe Başkanımız Abdullah Eskihisarlı’yla beraber bugün sizi ziyarete gelen arkadaşlarımızla Muğla’da bir çalışma içine girdik. Bu hizmet kervanının daha çok yol olacağını biliyorum ve yolumuz olduğu içinde daha çok çalışmamız gerektiğinin farkındayız. Günümüzde her ne kadar ulusal basında yazılı ve görsel şekilde yer almasak bugün içinde bulunduğumuz gibi yerel kurumlarımızın sahiplenmesiyle halkımıza ulaşmak gayretindeyiz. Halkımızın bu ulaşmamızdan bize tekrardan destek vereceğini, yanımızda olacağının umudunu yaşıyoruz. Bizim hiç kimse ile sıkıntımız, hiç kimse ile bir problemimiz yok bu ülkeye hizmet etmiş her milletvekilimize, her siyasi partiye bir teşekkürü borç biliriz. Ortada daha çok ama temel özgürlükler konusunda, hukuk konusunda ve birçok konuda yanlış olduğu görüyoruz. Biz bu yanlışları söylemeyi seçimlerde kendimize vazife edindik. Partimizin adı olan Demokrat Parti’lilerin misyonunun bu olduğuna inandığımız için bunları dile getirerek de tüm köylerimizi, ilçelerimizi geziyoruz. Bugüne kadar yapmış olduğumuz siyasi ziyaretlerde temaslarda da yoğun bir ilgi ile karşılaşmak bizi mutlu etti. Tabi bundan sonra ki söz vatandaşın bugünden itibaren tekrar vatandaşla kucaklaşıcaz ama bugün bizi nazik kabulleri için Hayati Nizamoğlu’na teşekkür ediyoruz” dedi.

Demokrat Parti Milletvekili Adayı Ayten Arslan ise “1999 seçimlerinde sık sık yollarımız kesişti siyaseten her zaman bizlerle birlikte olduğunuzu biliyoruz, düşünüyoruz. Yetmiş yıllık bu köklü çınarda bugün bana milletvekili adayı olmak nasip oldu. İnşallah bununda altından hep beraber kalkacağız. En güzel şekli ile ilimizi temsil edeceğiz diye düşünüyorum” dedi.

Nazik ziyaretinizden dolayı hem şahsı hem de kurum adına teşekkür ettiğini ifade eden Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu; “Duvarların dili olsa da geçmişi burada konuşsak. Bu odada ki herkes Muğla için düşünen, Muğla için emek sarf eden, Muğla için üzülen insanlardan oluşuyor. Zekai Alper kardeşim uzun yıllar partisinin başında mücadele etti dayandı. Tüm dalgalanmalara rağmen dik durdu bu açıdan dolayı takdir ediyorum. Ayten Arslan kardeşim için denildiği gibi 1999 yılında yollarımız kesişmişti. Muğla için çok projeler hazırladık, çok gayretler sarf ettik. İl Başkanımız İsmet Köse arkadaşımız küçük yaşlardan beri temas halinde olduğumuz fikir alışverişimiz olduğu Muğla’ya çok emeği olan bir insandır. İsmail Ökten ağabeyim parti konusunda, siyaset hep güzel konularda Muğla’ya büyük katkıları oldu. Başarılı olmanızı istiyorum. Keşke daha çok imkanlarımız olsa da sizin önünüzü açsak diyorum” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.