Demokrat Parti’de görev dağılımı

Bu haber 20 Kasım 2013 - 20:58 'de eklendi ve 1.505 kez görüntülendi.

demokratpartigorev121324165431216541Geçtiğimiz günlerde İl Kongresini gerçekleştiren DP Muğla İl Teşkilatında yeni yönetim kurulu görev dağılımı yaptı.
Haber Merkezi
Demokrat Parti Muğla İl Başkanlığına yeniden seçilen Zekai Alper, yeni yönetimini kamuoyuna tanıttı.
Demokrat Partiye katılımların her geçen gün attığına dikkati çeken Alper, “Ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntılı dönem Demokrat Parti ile aşılacaktır. Bu konuda Genel Başkanımız Gültekin Uysal’ın yönlendirmeleri doğrultusunda elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Gün Demokratların günüdür” dedi.
Demokrat Parti Muğla İl Yönetiminde görev dağılımı ise şu şekilde gerçekleşti:
Teşkilat Başkanı ve Başkan Vekili İsmet Köse, Seçim İşleri Başkan vekili Nurettin Mutlu, Seçim İşleri Sorumlu Başkanı Nevzat Baş, Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanları İsmail Ökten, ve Tolga Tan Demir, Sosyal İşlerden Sorumlu Başkanlar Neşet Tirimoğulları ve Mustafa Atasever, Yerel Yönetimlerden sorumlu Başkan Ayten Arslan, Basın ve Propaganda Başkanı Selahattin Birgili, Gençlik Kollarından Sorumlu Başkan Kadri Uslu, Gençlik Kollarından Sorumlu Başkan Mehmet Cenk Şahbudak, Kadın Kollarından sorumlu Başkanlar Arife Senger ve Sadıka Üstündağ, İl Genel Sekreteri Yusuf Yıldız ve İl Muhasibi Turgut Karaca.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
ali 26 Kasım 2013 / 12:36

Demokrat parti yeni yönetim kurulu .kadınkolları. genclik kolları. başkanlıklarına yeni görevlerinde başarılar dilerim.