Demokrasiye sahip çıkacağız

Bu haber 20 Temmuz 2016 - 0:21 'de eklendi ve 491 kez görüntülendi.

Demokrasiye sahip çıkacağızMarmaris Genç İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Meral Tuncer Argül başarısız darbe girişimini eleştirerek, “Demokrasiye sahip çıkacağız” dedi.

Haber Merkezi

Marmaris Genç İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Meral Tuncer Argül başarısız darbe girişimini eleştirerek, “Demokrasiye sahip çıkacağız” dedi.

Meral Tuncer Argül konuyla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

“Çağdaş ve modern bir toplum oluşturma arzusu demokrasinin tüm kurum ve kuruluşlarının sorunsuz bir şekilde halkın yararına uygulamalarının devamı ile gerçekleşebilir. Demokrasinin ön koşulu olan kurum ve kuruluşlara yönelik olarak 15 Temmuz sözde darbesini kınıyoruz. Sözde darbe demokrasiye yönelik bir kalkışma eylemidir. Marmaris GİAD olarak gerek bölgemizin gerekse ülkemizin gelişimi adına gösterdiğimiz çaba ve çalışmalara aynen devam etmekteyiz. Daha çok demokrasi, daha çok özgürlük ve insan haklarının kesintisiz uygulanması benzer ayaklanma veya darbelerin önlenmesi için en önemli ve tek çaredir. Ülkemizi karanlığa götürecek benzer olayların yaşanmamasını en içten duygularımızla diler, demokrasiye sonuna kadar sahip çıkacağımızı belirtmek isterim.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.