Demir’den Hamle’ye ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Muğla Milletvekili Nurettin Demir, Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Metin Karakoç

Cumhuriyet Halk Partisi Muğla Milletvekili Nurettin Demir, Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’nu makamında ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu. Ziyarette Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu, Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu üyesi Burak Nizamoğlu ile bir araya gelen Nurettin Demir, mecliste yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Ziyarette konuşan CHP Muğla Milletvekili Nurettin Demir, “Hamle’yi ziyaretten dolayı mutluyum. Muğla’da sağlık sektörünün sorunlarının çözülememiş olmasını üzülerek izliyorum. Çoktan açılması gereken hastanenin halen hizmete girmemesi büyük eksikliktir. Ayrıca fakir ve alt gelir grubunun umudu olan TOKİ’nin fahiş fiyatla satışa sunulması kabul edilebilir bir şey değildir. Muğla’ya ve Muğlalılara hizmet etmek benim için gururdur” diye konuştu.

Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu ise , “Nurettin bey ile dekanlığından itibaren beraber birçok hizmet ürettiğimiz hemşerimizdir. Kendisinin dekanlığı ile bugünkü Tıp Fakültesi arasında inanılmaz fark var. Aslında işin hamallığını yapmak ona nasip oldu. Siyaset öncesinden kendisi ile iyi bir dostluğumuz bulunuyor ve bu dostluğumuz halen devam etmekte. Kendisinin başarılı çalışmalarını devamını diliyorum” dedi.

 

 

Okunma Sayısı:223

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.