Demir’den Hamle’ye ziyaret

Bu haber 26 Ekim 2018 - 1:35 'de eklendi ve 744 kez görüntülendi.

29 Mart Yerel Seçimlerinde CHP’den Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday adaylığını açıklayan Nurettin Demir Hamle Medya Grubunu ziyaret etti.

Muhittin Direk

29 Mart Yerel Seçimlerinde CHP’den Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday adaylığını açıklayan Nurettin Demir Hamle Medya Grubunu ziyaret etti.

Ziyarette Demir, Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu ve Hamle Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hafize Nizamoğlu Acar fikir alışverişinde bulundu.

Ziyarette Konuşan CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Aday Adayı Nurettin Demir, “ Ben Muğla’ya gerçekten aşık bir insanım. Adaylık açıklamamda da söylemiştim. Ben önce eşime sonra Muğla’ya aşığım. Uzun yıllardır Muğla’ya hizmet ediyorum. Yani uzun yıllardır Muğla’ya sevdamız var. Buranın havası, suyuyla büyüdük. Yörük kökenli bir insanım. Mecliste 7 yıl Muğla’yı en iyi şekilde temsil etmeye çalıştım. Muğla’da bir en iyi şekilde yönetmeye Muğla Büyükşehir Belediye Başkan aday adayıyım. Diğer arkadaşlarım da çok değerli insanlar. Daha mutlu bir Muğla yaratacağıma inanarak aday oldum. Muğla halkı ile birlikte bir ortak akıl oluşturarak Muğla’yı hep beraber yöneteceğiz. Yapacağımız 5-10 senelik projelerle sadece Ege Bölgesi’nde değil Türkiye’de bir numara yapmayı düşünüyorum. O nedenle aday adaylığımı açıklamadı. Bu nedenle Muğlamızın kıymetli gazetelerinden Hamle’yi ziyaret ettik” dedi.

Hamle Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu ise, “ Nurettin Demir ismi benim hayatım çok önemli yeri olan isimdir. Öncelikle Tıp Fakültesini kurduğumuz da dekan olarak atandınız, hiçbir şeyi yoktu. Oturacak masanız, odanız, poliklinik yapacağınız bir ortamlar yoktu. Ona rağmen büyük hizmetler yaptınız. Aslında o gün Tıp Fakültesi’nin çekirdeğini oluşturdunuz. Bu açıdan ben hep sizi saygı ile anarım. Ailemle ile ilgili tıbbi sıkıntılar olsun, başka konularda olsun her zaman yanımızda durdunuz. Büyükşehir Belediye Başkan aday adaylığınız hayırlı olsun. Eğer bu görev nasip olursa çok başarılı şekilde yapacağınızdan eminim. Özellikle Belediye başkanlarını ben halk önderi olarak görüyorum. Kaymakam, vali bunlar devleti, belediye başkanı ise halkı temsil ediyor. Kaldı ki sizin hekimlik dışında tarımla uğraşan, turizm ile uğraşan bir yapınız var. Muğla tarım ve turizm de önemli bir il. Diğer adaylarda çok kıymetli ama aday siz olursanız halkımızda sizi seçerse Muğla’ya çok faydalı olacağınıza ben yürekten inanıyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.