Datçalı Astsubaylar günlerini doyasıya kutladı

Bu haber 03 Kasım 2013 - 22:05 'de eklendi ve 493 kez görüntülendi.

datcaliastsuubaylatDünya Astsubaylar Günü’nde Datça’da bir araya gelen astsubaylar, gönüllerince eğlendi.

Haber Merkezi

Dünya Astsubaylar Günü, Datça’da çeşitli etkinliklerle kutlandı. Her yıl 17-20 tarihlerinde kutlanan ve geleneksel hale gelen etkinliklerin ikincisi bu yıl Datça Gölmar Tesislerinde verilen yemekle sona erdi.

Etkinliklere Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Muğla İl Başkanı Halil Ergenli, Başkan Yardımcısı Fethi Çiray ile yönetim kurulu üyeleri Ahmet Selçuk ve Bahtiyar Şeytan katıldı.

TEMAD Muğla İl Başkanı Halil Ergenli, yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Astsubayların çalışma koşullarının zorluğu ve iyileştirme çalışmaları için görüşmelerin devam ettiğini belirten Ergenli, “Bizler bu vatana onur ve gururla hizmet ettik, etmeye de devam ediyoruz. Görevimiz sırasında yaşadığımız zorluklar ve hayat mücadelesi emekli olduktan sonra da devam ediyor bu hayat mücadelesinde birlik ve dayanışma içinde olmamız gerekliliğine inanıyoruz. Sorunlarımızın çözümü için hep birlikte ve kararlılıkla mücadele etmemiz gerekiyor. Ancak birlik ve beraber olursak sorunların üstesinden gelebiliriz” dedi.

Etkinliğe katılan çok sayıda emekli ve muvazzaf astsubay, gecenin ilerleyen saatlerine kadar doyasıya eğlenerek yılların verdiği yorgunluğu gidermeye çalıştılar.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.