Datça kültür merkezi için proje araştırması

Bu haber 16 Eylül 2014 - 22:55 'de eklendi ve 530 kez görüntülendi.

datcakulturDatça Belediye Başkanı Şener Tokcan, Datça’ya yapacakları kültür merkezi için örnek proje araştırması yapıyor.
Haber Merkezi
Turizmin yeni gözde merkezlerinden Muğla’nın Datça İlçesi’ne yapılacak Kültür Merkezi için Belediye Başkanı Şener Tokcan, diğer illerdeki Kültür Merkezi projelerini inceliyor. Datça Çok Amaçlı Kültür Merkezinde Projesi ile özellikle çocuklar, gençler, kadınlar, engelliler ve yaşlılara hizmet vermesi öngörülüyor.
Belediye Başkanı Şener Tokcan, ikinci dönem kalıcı yatırım projeleri içerisinde yer alan, öncelikle çocuk, genç, kadın, engelli ve yaşlıların yararlanacağı Datça Çok Amaçlı Kültür Merkezi Projesi ile ilgili olarak geçtiğimiz günlerde İstanbul’da inşaatı devam eden ve birkaç ay içerisinde hizmete girecek olan Sarıyer Belediyesi Evlendirme Dairesi ve Kültür Merkezi inşaatını ziyaret ederek ilgililerden bilgi aldı.
Ziyarette-Başkan Tokcan’ı, Sarıyer Belediyesi Başkanı Baş danışmanlarından Ali Gök ile yüklenici firma danışmanı Ahmet Doğan bilgi verdi. Başkan Tokcan, başta kendisi olmak üzere proje ile ilgili meclis üyesi ve diğer ilgililerin önümüzdeki haftalarda farklı illerde faaliyette bulunan Kültür merkezlerini de ziyaret edip bilgi alacaklarını ifade etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.